Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Bogdzia 20:14, 19 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Łukasz gratuluje wygranego sukcesu , zdjecia lepsze czy gorsze ale wygrałeś i to się liczy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 20:24, 19 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Graby cudne. Ale czy u Ciebie może być jeszcze piękniej? Moja wyobraźnia nie sięga tak daleko . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 22:34, 19 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu to wszystko zależy też od tego jaki był pień podczas zakupu... jak tylko taka cienk gałązka to chyba troszke dłużej... po prostu trzmielina nie może się gibać za mocno i pień wyginać

Irenko nie boje się... ale wiesz jak to jest
Z grabów jestem bardzo zadowolony dzisiaj nawet częśc wsadziłem, ale przez 4 godzinne odchwaszczanie terenu noc mnie zastała i reszta czeka w doniczkach.

Marto wszystko tnę ręcznymi nożycami... mam takie akumulatorowe z bosha z trzema nożami, ale bardzo rzadko ich używam.

Bożenko dziękuje... narzekać nie będę bo wygrana mnie cieszy mimo wszystkich pobocznych spraw... szkoda tylko, że praktycznie nikt u mnie w gminie nie dba ta na prawde o ogródy myśle, że wiesz co mam na myśli

Kasiu(Katkak) ja jestem jeszcze na etapie rozkręcania w przyszłym roku kończe tworzyć wszystkie rabaty, a później będę znowu poprawiał to co mi się nie podoba, a mam kika takich miejsc
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 13:44, 20 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Fajna podroz w buszu miales, hi, hi.
(tablet nie ma polskich znakow, dziwnie tekst sie pisze )
Jak ogladam twoja trzmieline na nodze, mam ochote taka miec, ale nie do konca wiem, czy tam, gdzie moglabym ja posadzic ma byc trzmielina, czy drzewo. Musze sfocic miejsce i wywolac u mnie debate
Lece robic obiad, jutro debata . Pozdrawiam









____________________
Ogródek Iwony II
Lukasz2013 21:03, 20 wrz 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Dziękuje Łukaszu za odwiedziny i wspólne zakupy połączone ze zwiedzaniem Kapiasów, dziękuje Gosi, że cie przywiozła . Do następnego spotkania





malgorzata_s... 22:16, 20 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Łukaszu dzięki za odwiedziny Mam nadzieję że jak trasę już znasz to teraz często wpadniesz z wizytą Tym bardziej że i ogrodów i szkółek u nas sporo Wiesz że zawsze jesteś mile widziany Dzięki za cudny prezent Oglądałam te kule już od wiosny a teraz już mam Buziaki
Fotki chyba po weekendzie bo i jutro dzień zapełniony
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 10:53, 21 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz aaale Wam zazdroszczę super spotkania . Mam nadzieję, że i ja doczekam się Twoich odwiedzin w przyszłym roku. Nie odpuszczę Ci, nie myśl sobie . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 16:13, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko trzmielina jak wiele roślin sadzona była kilka lat temu bez żadnego pomysłu, ale ona na szczęście dobrze wygląda w swoim otoczeniu Ja mam chęc na wiele drzew u siebie na działce, ale tam gdzie moge coś posadzić biegnie linia energetyczna i nic wysokiego nie można, a buki mi się marzą

Łukasz ja dziękuje za zdjęcia i do następnego razu

Gosiu to ja dziękuje i na pewno w przyszłym roku przujade bo jeszcze kilka miejsc, które chciałbym zobaczyć jest i zapewne kilka takich, któe też chce zobaczyć, ale o nich nie wiem no i oczywiście najważniejsze ja również zapraszam w odwiedziny

Kasiu wyjazd bardzo udany i wiem, że się nie wymigam bo obiecywałem, swoją drogą musze przestać obiecywać odwiedziny bo sezonu mi braknie w przyszłym roku a ja już szykuje coś ciekawego na przyszły rok
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
bdan 16:42, 21 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Łukasz chcę moim ślimaczkom dać w nogi carexy, który rodzaj carexów proponujesz, czy ewentualnie inne trawy?
martaibartek 19:07, 21 wrz 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Łukasz gratuluję wygrania w konkursie, bo ogród masz naprawdę bardzo ładny i z pewnością na wygraną zasłużyłeś

Będę zaglądała. Pozdrawiam.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies