Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 22:14, 27 mar 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ilonko jeżeli chcesz dostać ładne żurawki to nie zamawiaj wcześniej jak pod koniec maja. Taki jest tryb produkcji żurawek, że szkółki producenci kupują malutkie sadzonki z in vitro w kwietniu i one muszę mieć czas podrosnąć. Niektórzy wsadzą te maleństwa do doniczek i już wysyłają co jest nieuczciwe z ich strony. Jest szansa, że ktoś znajdzie zeszłoroczne sadzonki w jakimś sklepie, ale wtedy jest największe ryzyko na sprowadzenie sobie opuchlaków.
Polecam zatem zamówienie żurawek pod koniec maja, mimo to wielkich okazów się nie spodziewaj. Ja co roku mniej więcej w takim terminie kupuje i jestem zadowolony
Namiary podam na pw

Gosiu ilość busików zależy tylko od waszej dobroci Muszę dopytać jakie są duże i w jakiej cenie. Nie chce robić dużego problemu

Kasiu kreacja weselna wybrana?

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 22:22, 27 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Podobno duuuuże auto będzie na zakupy jak się uda. Sadzonki chyba po 2 zł były jak dobrze pamiętam rok temu. Kindzia sadziła i pokazywała wielkość
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 22:29, 27 mar 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Uuu to ciekaw jestem jak duże zakupy planujesz Także ja czekam na informacje.
Ja potrzebuje 60-70, ale gdyby dało się więcej to z chęcią skorzystam, a jak mniej to i tak będę chętny

Tak swoją drogą będziemy mieli to samo zestawienie na rabacie Pissardi, Morning Light i Vanilla Freise, u mnie tylko w tle będzie żywopłot z grabu, a przed bylinówka

U Gabisi w zeszłym roku widziałem jak pięknie komponuje się ML z Pissardi
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasik 22:33, 27 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kochani moi- po 1,50. Takie info jest z tego roku.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 22:36, 27 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Luki myślę że da się zrobić nawet jak dużego sutka nie będzie 70 sadzonek to nie 50 kulek nie??
Wiesz że ja myślałam że ten zestaw to tak sama wykombinowałam Danusia tak nas edukuje mimochodem nie?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 22:37, 27 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasik napisał(a)
Kochani moi- po 1,50. Takie info jest z tego roku.



No pacz Dziś pytanie, dziś odpowiedź No i jaka dobra
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 22:41, 27 mar 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasik właśnie się wybierałem pytać, a tu odpowiedz już u mnie, normalnie telepatia Dziękuje bardzo.

Gosiu to będę czekał na informacje Ja w sumie miałem jechać po kulki do Zaprężyna, ale sprawy się pokomplikowały i chyba nie wypali, no ale to inna sprawa
Masz racje już przesiąknęliśmy mimo chodem, czy ktoś chciał czy nie chciał lepszy gust chyba rośnie. Ja przynajmniej dzięki ogrodowisku sprecyzowałem co lubię i co chce mieć teraz i w przyszłości
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasik 22:42, 27 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)


No pacz Dziś pytanie, dziś odpowiedź No i jaka dobra


Nioo. Ja tylko takie funduję
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 22:45, 27 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Luki napisał(a)
Kasik właśnie się wybierałem pytać, a tu odpowiedz już u mnie, normalnie telepatia Dziękuje bardzo.

Gosiu to będę czekał na informacje Ja w sumie miałem jechać po kulki do Zaprężyna, ale sprawy się pokomplikowały i chyba nie wypali, no ale to inna sprawa
Masz racje już przesiąknęliśmy mimo chodem, czy ktoś chciał czy nie chciał lepszy gust chyba rośnie. Ja przynajmniej dzięki ogrodowisku sprecyzowałem co lubię i co chce mieć teraz i w przyszłości


Tam też po drodze zajrzymy bo potrzeby z Kindzią spore mamy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
inag 23:59, 27 mar 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Baaaaardzo Ci dziękuję W takim razie posłucham Cię grzecznie i zamówię te moje Rio pod koniec maja. Tylko jeszcze tyle czasu a już mnie korci No nic poćwiczę silną wolę A jeżeli jeszcze zechciałbyś mi powiedzieć, które wolisz: Rio czy Fire Alarm? Sorry, że tak wypytuję, ale jesteś moim "żurawkowym guru"
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies