Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 10:11, 28 mar 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Małgosiu wy to macie się dobrze Mnie pozostaje żebranie o dobroduszność No i ja już za wszystko dziękuje z góry


Ilono zdecydowanie Rio. FIre Alarm przemarza jest nietrwałą odmianą, zdarzały się przypadki, że komu przetrwała, ale nie ma co się łudzić. Znam mnóstwo osób, które miało te odmiany w tym poważnych kolekcjonerów i nikomu nie prztrwałą nawet najmniejszego przymrozku. Ładna jest do donicy na jeden sezon o ile znajdziemy wyrośnięte okazy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Katkak 12:34, 28 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kreacja powiedzmy wybrana, ale butów jeszcze brak
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
agata19762 12:49, 28 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Łukasz widziałam TWÓJ ogród w gazecie ....gratki !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
MirellaB 13:17, 28 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj Łukaszu. Od razu przyznaję się, że całego wątku nie przejrzałam. Przy tak dużej ilości stron to trudne, ale obejrzałam wybiórczo i to co zobaczyłam bardzo mi się podoba. Twój wątek poleciły mi dziewczyny jako fachowca od żurawek ☺
Gdybyś mógł mi doradzić i pokierować to by było super ☺
Zabieram się za tworzenie rabaty z hortensjami. Zdjęcia tej rabaty i projekty są na str.17,18,19. Zdjęcia z posadzonymi już kulkami na pniu str.70.
Na przodzie tej rabaty bym chciała żurawki najlepiej kolor fioletowy lub bordowy, takie jak u Ciebie na str.2. Teraz trochę o rabacie: strona północna, rano słońce do godz.10:00, a po południu od 15:00, ziemia gliniasta, hortensje ogrodowe koloru różowego. Możesz mi podać jakie są odmiany tych żurawek bordowych i fioletowych? Może poradzisz co zrobić, żeby i u mnie pięknie rosły ☺? Miłego dnia☺
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Katkak 15:17, 28 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz gadaj mi tu zaraz w jakiej gazecie jest Twój ogród? Chcę mieć tę gazetę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 15:28, 28 mar 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu e po jakimś czasie na weselu buty nie potrzebne bo nogi bolą

Agato z chęcią się dowiem w jakiej gazecie bo ja nigdzie żadnych zdjęć nie wysyłałem i nie udostępniałem. Chociaż domyślam się w jakiej gazecie zdjęcia mogą być. W sumie to informacja troszkę mnie zdenerwowała bo znowu ktoś bez jakiegokolwiek powiadomienia używa cudzych zdjęć.

Dziękuje Ci za informacje

Mirello żurawka z drugiej strony to Berry Smothie jeżeli o tą chodziło
No, a wątku nie ma co nadrabiać bo dużo rzeczy nieaktualnych i niepotrzebnych do oglądania
Wpadnę wieczorkiem do Ciebie zobaczyć co tam planujesz

Kasiu sam chciałbym wiedzieć w jakiej gazecie

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AgnieszkaW 15:46, 28 mar 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Łukasz śliwy wiśniowe koniecznie wysoko szczepione. Ten 1.80 m to minimun. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Nallar 15:51, 28 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
agata19762 napisał(a)
Łukasz widziałam TWÓJ ogród w gazecie ....gratki !!!

Agata zdradzisz jaka to gazeta?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Anabell 00:13, 29 mar 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Łukasz to szybko zdradź gazetę i gratulacje naprawdę Ci się należą

Przypadkowo kupiłam Magnolię z marca i poznałam ogród Lukas "Atelier Ogrodowe"
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Luki 11:55, 29 mar 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko dziękuje za opinie. Takich szukam, ale na razie dwa miejsca odpadły

Ewo i Haniu na prawdę sam chciałbym wiedzieć w jakiej gazecie są moje zdjęcia bo nic z własnej woli nie wysyłałem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies