Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 22:58, 15 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Siewka


I mój zachwyt nad Super Service


Płatki ma niesamowite
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:03, 15 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Troche bylinowej przy okazji

Kilka gratów i niepożądanych rzeczy w kadrze, ale...





____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
paniprzyroda 00:51, 16 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Piękna rabata powstała. Miło wspominam dyskusję o glebie
a liliowcowe siewki i u mnie śliczne są, dzięki Tobie
____________________
Dwa ogrody
admete 07:44, 16 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812


Kolorowe zestawienia żurawek będą troszkę ograniczone bo mnie drażnią w jednym miejscu, wprowadzają chaos nad którym walczę i tą walkę muszę wygrać, nie wiadomo ile roślin przy tym polegnie


Brzmi groźnie - trzymam kciuki za roślinki hahahahaha



Rany bajecznie sie ustawiły



Łukasz niesamowity efekt powstał





____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
malgorzata_s... 07:47, 16 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Łukasz piękne wszystko ale te siewki niesamowite Sprawdzasz czasem czy jakieś podobne są zarejestrowane? Bylinowa szał normalnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 08:49, 16 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
paniprzyrodo cieszę się, że udało się z liliowcami bo różnie z tym bywa, ja niestety wiosennych nie dostałem
To jest właśnie czar ogrodowiska, rozmowa o glebie jest normalna i nikogo nie zdziwi

Agnieszko zanim zacznę coś zmieniać muszę to bardzo bardzo dobrze przemyśleć i zaplanować bo już nie mam zamiaru kolejny raz tego zmieniać, najzwyczajniej mam dość tej rabaty

Gosiu obecnie jest chyba 80-90tyś zarejestrowanych odmian, nie ma możliwości sprawdzenia tego czy już taka powstała, w bazie AHS-u chyba jest wyszukiwarka po odmianach, które były rodzicami, ale trzeba tych rodziców znać
Oj nieskromnie powiem, że mnie bylinowa również zachwyca i jak sobie pomyślę, że jest szansa na jej spore powiększenie to paszcza sama mi się cieszy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iggia 09:13, 16 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Witam Łukaszu
Przyszłam od Ani - Malej Mi się przywitać i zobaczyć Twoje liliowce Są zachwycające
Bylinowa rabata - super
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Ludwika 09:47, 16 lip 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Luki napisał(a)
Troche bylinowej przy okazji







Kurde, powtórzę się, no ale... jak to się robi, żeby mieć taki skoordynowany i miły dla oka chaos? Podziwiam. Ja nie umiem tak kombinować i muszę iść w takie mega mega proste (i chyba przez to trochę nudne) nasadzenia ...
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Luki 10:20, 16 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko witam i bardzo dziękuje za miłe słowa

Ludwikoczy ja wiem jak to się robi ja sadzę na wyczucie, patrze i jak nie pasuje to przesadzam, teraz muszę jednego floksa wymienić na jaśniejszego bo zlewa soę z jezówkami i takim sposobem zapenia się ruch w interesie
Na rabacie starałem się sadzić rośliny w grupach od 3 do 9 roślin dzięki czemu nie gubią się w tłumie. Jeszcze dodam, że rabata nie jest do końca obsadzona, ale muszę czkać na zrobienie ogrodzenia, ale na szczęście czeka już tylko na zamontowanie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iggia 10:24, 16 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Łukasz co to za trawa ozdobna miedzy bukszpanami?
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies