Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Iwk4 10:59, 14 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łuki, ja rozumiem, ze miałeś odetchnąć, ale od nas też? Gdzie jesteś? Hop, hop ...
Jak w ogrodzie, to daruję. Za to potem fotki proszę z całego ogrodu.
____________________
Ogródek Iwony II
Mala_Mi 16:16, 14 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Lecę do magistra, co ma czas. by obejrzeć liliowce, rabatę bylinową...a tu cisza.. dalej oblewasz????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
barbara_kraj... 17:23, 14 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Łukaszu, gratulacje! Gdybym wcześniej wiedziała, to osobiście pogratulowałabym tego magistra, bo okazja była! A tak, spóźnione te gratulacje dla świeżo upieczonego mgr inżyniera.
Życzę udanego startu w kolejny etap w życiu!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Luki 23:46, 14 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu byłem

Ewelino mnie również było bardzo miło poznać, jakoś lepiej się rozmawia gdy się wie dokładnie kto jest po drugiej stronie Ja żurawek już raczej nie będę kupować, to co mam mi wystarcza, a ogród zapełniony.

Ludwiko bardzo dziękuje
Mam żurawkę Black Taffeta i bardzo mi się podoba, u mnie ma slońce od 14, ale jest mocna i nie powinna się przypalać.

Magda widziałem, pięknie wyszły

Iwonko musiałem odpocząć od nadmiaru elektroniki, ostatnio miałem tego zbyt dużo W ogrodzie pracuje cały czas jeżeli pogoda pozwala i inne okoliczności. Mam zdjęcia z dzisiaj, ale już chyba nie wstawię bo padam

Aniu mam nerwa na pogodę, a czas niby jest, ale znowu nadeszły te chwile kiedy czuję bezczynność. Pamiętaj, że ja z tych nieoblewających

Basiu bardzo dziękuje
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:55, 14 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie pamiętam tak beznadziejnych liliowców jak w tym roku. Małe, nieotwarte, niewybarwione... straszne. Niektóre już pąków nie mają, a nawet jeden nie pokazał się w pełnej krasie, jak dalej będą tak zimne noce to raczej nie będzie co podziwiać. Na jutro zapowiadało się dobrze, ale nie miało padać wieczorem, a leje od 2 godzin.

Cały czas w momentach gdy nie pada dłubie w ogrodzie bo mam ogromne zaległości, chwasty wyrywam wiadrami, kusiło mnie nawet poprzesadzać kilka rzeczy, ale za 2 dni znowu mają być upały.
Niestety organizm daje wyraźnie znać, że był ostatnio bardzo zaniedbany i bardzo źle się dzisiaj czułem i mimo ładnego popołudnia prawie nic nie zrobiłem.

Z nowinek: likwiduję większość warzywnika, nawet nie będę pisał dlaczego, żeby sobie humoru nie psuć, bylinowa powiększy się o kolejne 10m^2

Koniec biadolenia, kilka dzisiejszych zdjęć i idę spać, reszta jutro



W końcu czosnki zniknęły, teraz czas na chwasty i kwiaty żurawek


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 00:00, 15 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dzisiaj odkryłem nowe dwa ujęcia


Piccolino


Secret Affair z pysznogłówką


Supreme Elgance z mufą


Dobranoc
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
violinek 00:02, 15 lip 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Masz tyle uroczych zakatkow ..ogrod pelen inspiracji ...przyznaje , ze trawy w bukszpanach bezwstydnie kopiuje
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
mateuszmichn 00:04, 15 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Świetne fotki, 10m^2 to niezła powierzchnia. Napewno będzie równie pięknie jak obecna bylinówka. Co do pogody to straszna beznadzieja, jak nie upały po 42 stopnie to deszcz i niecałe 20 stopni. Nie tylko rośliny ale ludzkie organizmy nie mogą się przyzwyczaić i wszystko dostaje po tyłku. Mam nadzieję że się wypogodzi ale oczywiście w granicach rozsądku
Dzisiaj też się zabrałem za pielenie, 2 wiadra były, może nie dużo ale mam dużo mniejsza powierzchnie rabat. I tak w sumie nie było dużo, bywało więcej
____________________
Mój mały zakątek
frezja 00:04, 15 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ciężka praca ogrodnika,ale dla tych widoków) WARTO!!!!

przy okazji napisz,jakie trawki masz przy bukszpanach na 2-ch pierwszych fotkach..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Ludwika 00:57, 15 lip 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Luki napisał(a)


Ludwiko bardzo dziękuje
Mam żurawkę Black Taffeta i bardzo mi się podoba, u mnie ma slońce od 14, ale jest mocna i nie powinna się przypalać.



Dzięki wielkie, uspokoiłeś mnie, bo mam już te żurawki zamówione i przebieram nóżkami w oczekiwaniu na kuriera

Nowe foty - super! Taka soczysta zieleń Podziwiam Cię za umiejętność komponowania pasów z żurawek. Niby misz masz i każda inna a nie ma się kompletnie poczucia chaosu
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies