Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Starorzecze na górce

Pokaż wątki Pokaż posty

Starorzecze na górce

eda 00:08, 09 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kocha to się masz jak dziewczyny mówią przyjdą dni wytchnienia na pewno ja kładłam mokre czyste ręczniki na kaloryfer ciepły czy nie ciepły wszystko jedno w ciepłym pomieszczeniu parowało i inhalacje z soli fizjologicznej to na kaszel a na kolki to cieplutki ręczniczek na brzuszek nie gorący i noszenie nocami pionowo miałam i dodatkowo kupowałam kropelki water coś tam w aptece nie wiem czy jeszcze takie są ale pewnie coś można podac maluszkowi na boleści biedactwa wy moje trzymajcie się cieplutko buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
agatanowa 17:07, 17 lis 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Pozdrowienia dla Wszystkich zaglądających
Z kolkami zaczynamy wychodzić z Jankiem na prostą, już w zasadzie nie spacerujemy po nocy, w dzień jeszcze się zdarzają ataki, tak ok. 5-6 x ale trzymają krótko po 10-30 min, ale przerobiliśmy chyba kazdą chemię: sab simplex, bobotic, espumisan - mam wrażenie, że espumisan 100 mg/ml najlepszy, po pierwszych medykamentach bardzo młodego ściskało i zażynało tak, że wił się z bólu i w ogóle nic do niego nie dochodziło, zanosił się przez ok. minutę/dwie ok. pół godziny po podaniu. One mają dużo E i to mogło mu szkodzić, a Janek kropelek tyle dostawał, że jednorazowo przekraczał dawkę dzienną, a na dzień dostawał ok. 10-12 podań, zatem niezły sajgon; ale tak zalecił pediatra

a tu wspomnienia z ciepłego i słonecznego października a może samego końca września... to było tak niedawno

Jasmina







Petit




Bonica


____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 17:09, 17 lis 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
I dalej

Heidetraum









Aspirine






Rhapsody

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 17:11, 17 lis 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Pomponella





Lawenda






Kawałek rabaty eksperymentalnej




Przebarwione hortki

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 17:12, 17 lis 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Dynie w nasturcjach





____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
as226 17:51, 17 lis 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Piękne różyczki Zdjęcia takie słoneczne, a tu już za oknem deszcze
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
kachat 18:47, 17 lis 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
No! W końcu jesteś Fotki piękne, pozazdrościłam cudów na nich Bonica mi choruje, wszystkie liście nagle latem straciła, a tylko chwilę mnie nie było Twoja piękna. Mam nadzieję, że ogród ci chaszczami nie zarósł i się w busz nieprzebyty nie zamienił przez czas matkowania nowemu dzieciowi
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Bogdzia 19:44, 17 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
renatamama3 napisał(a)
Agatko,mój średni ten z 6 klasy ma takie kaszle ,właśnie w okresie palenia,wszystko czyste a kaszel jakby płuca chciało wyrwać ,okazało się ,że alergiczne ,za suche powietrze ,powinien przebywać w pomieszczeniach max 20 stopni .A z małym współczuje ,mój też taki rozdarty był po 3 mc zazwyczaj mija .Jak ma kolki to, popytaj grembosi ona wnuczce czy wnukowi jakiś preparat na kolki kupowała .pozdrawiam


Mała Mi też zna jakiś lek na kolki , moze ten sam co Grembosia , zapytaj bo podobno skuteczny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Zielona 21:49, 17 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Lek na kolki to niemieckie krople Sab Simplex. Przerabiałam, pomogły mojej Córce i Grembosi polecałam a Ona Małej Mi

Agatko - fotki piękne. W jakim innym różanym towarzystwie masz pomponelle?
agatanowa 02:47, 24 lis 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Tak na szybko odpowiadam:
Sab Simplex, czyli to, co Grembosia i Mała Mi polecają za radą Zielonej, też używałam, zużyłam 7 butelek i na pewno trochę pomógł, ale nie był super skuteczny
Pomponellę mam posadziną z pomponellą Tylko 2 krzaki, za nimi tymianek
Kachatu ogródek zarósł, teraz jedynie staram się zakopcować, co muszę przed zimą, porządków w zasadzie zadnych nie zrobiłam
Pozdrawiam wszystkich z Młodym na kolanach i załączam wczorajsze zdjątka:

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies