Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

beta 09:30, 25 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
tylko westchnę......
pozdrawiam Olu
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Hogata 10:50, 25 lip 2016


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Pięknie.
Olu a gdzie kupowałaś farbę Tikkurila? Na miejscu czy wysyłkowo?
I czy na tym szarym widać zabrudzania np. much?
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Sebek 11:00, 25 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Brawo Wy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bbb 12:06, 25 lip 2016

Dołączył: 15 maj 2016
Posty: 14
CUUUDOWNIE !!!!
Takie metamorfozy to wspaniała inspiracja i pokazują, że jak człowiek bardzo chce to potrafi. Co prawda osiągnąć taką perfekcję to potrafi chyba tylko Ola i jej M ale zawsze można naśladować niedoścignione wzory.
malkul 08:48, 26 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
leon60 napisał(a)
ściana z piecem wciąż czeka.. meble też kiedyś będą.. póki co muszą wystarczyć stare stołki






Długo by mozna gadać, podziwiac i wzdychać ale po co jak jedno słowo wyrazi wszystko:
ZAJEBIŚCIE
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
sylwai 10:18, 26 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Cudnie,po raz kolejny potwierdza się,że jak się chce to można wszystko.Ja z moim M też działamy razem i prawie wszystko robimy sami.To ogromna oszczędność ale przede wszystkim satysfakcja.Fajnie że mamy takich zdolnych eMów.Pieknie wygląda Twój ogród,trawiszcza fajnie podrosły i nabrały masy.Mój ogród robiony wiosną tego roku więc trawki na razie małe choć i tak ładnie podrosły.Jesteś dla mnie Olu wielką inspiracją ogrodową!!!
____________________
sylwia
Ensata 10:33, 26 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
W sumie człowiek nic odkrywczego nie powie. Absolutnie, fantastyczna, przepiekna przemiana
____________________
W kolorze blue
leon60 21:21, 26 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
Miałam się dopytać o jezówki ale już doczytałam.
Pięknie, idealnie, perfekcyjnie. A jak się patrzy jak szybko tej zmiany dokonaliście to aż niewiarygodne. Gdybym nie była stałym gościem na Twoim watku, niemal od poczatku , to pewnie watpilabym czy zwykli ludzie moga dokonac takiej metamorfozy własnymi rekami. Mistrzostwo!

Wendy79 napisał(a)



Boże Oluś, naprawdę? Szczęka mi opadła, łezka się zakręciła i nie wiem co powiedzieć. Kobieto, przywracasz mi nadzieję, że można. Takie zmiany, w tak krótkim czasie... Och...


MonikA napisał(a)
Pięknie wykorzystałaś to miejsce, rośliny piękne i zadbane


siakowa napisał(a)
aż mnie ciarki przeszły z zachwytu! zazdroszę tych pracowitych i zdolnych rączek Waszej pary

ren133 napisał(a)
Bosko Olu

beta napisał(a)
tylko westchnę......
pozdrawiam Olu

Sebek napisał(a)
Brawo Wy

bbb napisał(a)
CUUUDOWNIE !!!!
Takie metamorfozy to wspaniała inspiracja i pokazują, że jak człowiek bardzo chce to potrafi. Co prawda osiągnąć taką perfekcję to potrafi chyba tylko Ola i jej M ale zawsze można naśladować niedoścignione wzory.

beata_m napisał(a)
dech mnie zaparło! i nawet lampa!!!!!!!!! ŁAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁł

ivo napisał(a)
Olka weszłam , zobaczyłam i chce coś napisać ale tak szczerze no nie wiem co pochwalić najpierw bo tu perfekcja i profesjonalizm po prostu brak słów. Podziwiam Was bardzo Jest idealnie

malkul napisał(a)


Długo by mozna gadać, podziwiac i wzdychać ale po co jak jedno słowo wyrazi wszystko:
ZAJEBIŚCIE

sylwai napisał(a)
Cudnie,po raz kolejny potwierdza się,że jak się chce to można wszystko.Ja z moim M też działamy razem i prawie wszystko robimy sami.To ogromna oszczędność ale przede wszystkim satysfakcja.Fajnie że mamy takich zdolnych eMów.Pieknie wygląda Twój ogród,trawiszcza fajnie podrosły i nabrały masy.Mój ogród robiony wiosną tego roku więc trawki na razie małe choć i tak ładnie podrosły.Jesteś dla mnie Olu wielką inspiracją ogrodową!!!

Ensata napisał(a)
W sumie człowiek nic odkrywczego nie powie. Absolutnie, fantastyczna, przepiekna przemiana

Pięknie Wam dziękuję ! serce się raduje czytając takie słowa
a tak szczerze to Wam powiem, że człowiek szybko przyzwyczaja się do nowego zapominając jak było i dopiero teraz oglądając fotki sama jestem w szoku Jeszcze nie tak dawno były marzenia, plany potem mnóstwo wylanego potu a dziś siedzę w altanie i gapię się na powiewające trawiszcza w rytm chlapiącej wody warto było !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:21, 26 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)


I cal szczęscie bo przed stanem przeddepresyjnym mnie uchroniłaś Niech chociaz stoliki nie beda perfekcyjne


Iwk4 napisał(a)
Ola, jak zwykle ślicznie. I ciesz się z tego, nawet, jak jeszcze nie masz stolików nowych. Te, co masz też mogą być. Na razie
Chyba różowe jeżówki u ciebie bardziej lubię, niż białe


w swoim czasie będą i mebelki materiał jest teraz tylko pasuje trochę wolnego czasu a z tym niestety krucho... pewnie dopiero zimową porą

Iwonko białe jezówki pięknie wyglądają w wazonie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:21, 26 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jazzy napisał(a)

Ach te jeżówki! Taka kropka nad i

o tak gdyby ich brakło byłoby smutno
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies