Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 11:06, 03 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Marzena2007 napisał(a)
Zrobię dla Ciebie fotę przedołocia dzisiaj bo specjalnie wyplewiłam Uprzedzam tylko, że zwirku nadal nie ma bo wciąż myśle nad koncepcją. Wymyśliłam jeszcze na lrzedplociu santolinę
Stwierdziłam, ze skarpę muszę cała obsadzić bo na razie dwa pasy roslin głupio wyglądają....

No to super
Na pewno będzie ekstra jak wszystko u Ciebie Ja dumam nad dwoma grabami na podjazdowy trójkąt.. plus miskanty i czerwone berberysy
http://www.pinterest.com/pin/551550285588419515/
Czy do szpaleru ML będą pasowały kwitnące na czerwono miskanty, ewentualnie jasno czy bezpieczniej dać Gracki ?
Kiedyś po drugiej stronie podjazdu ( znów dziwny tylko większy trójkąt) planuję graby jako kontynuację z trawami i mnóstwem jeżówek
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 11:07, 03 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Luki napisał(a)
Kurcze.. ogród brzytwa, kawał dobrej pracy wykonałaś w tym roku, można powiedzieć ogród nie do poznania tak jak program telewizyjny tylko w 'zielonym wydaniu
a zapewne to nie koniec prac na ten rok

No troszkę się zmieniło
Dopiero sierpień przecież nie będę próżnować czas zabrać się za rabatę pod wielką thują bo aż oczy bolą
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 11:10, 03 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ciebie też zapytam co ile sadziłaś ML w szpalerze?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:11, 03 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
PS. fajna grabowa inspiracja
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 11:19, 03 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jagodaa napisał(a)
Ciebie też zapytam co ile sadziłaś ML w szpalerze?

Mam dwa szpalerki i wszędzie co metr
A jeżówki purpurowe od Ani Małej Mi wysokie na 120cm w tej chwili bo widziałam zapytanie u malkul a my z tego samego źródła kwiecie mamy
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 11:45, 03 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
No bo właśnie się zastanawiam, czy mi jeżówki nie przerosną ML, jakoś z innymi trawami nie chciałabym ich łączyć. Czy to będzie ok wyglądać. Mam fragment rabaty w głowie i składniki też, więc może bym coś podziałała w końcu po urlopie . ML mam 6 z zakupów niewypału. Dbam o nie, więc się zebrały.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 11:52, 03 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jagodaa napisał(a)
No bo właśnie się zastanawiam, czy mi jeżówki nie przerosną ML, jakoś z innymi trawami nie chciałabym ich łączyć. Czy to będzie ok wyglądać. Mam fragment rabaty w głowie i składniki też, więc może bym coś podziałała w końcu po urlopie . ML mam 6 z zakupów niewypału. Dbam o nie, więc się zebrały.

Ja mam właśnie ML z jeżówkami mam nadzieję, że w przyszłym roku miskanty pokażą na co je stać bo na obecną chwilę są połowę mniejsze od jeżówek ale ja jestem cierpliwa
Widziałam na pincie takie zestawienia i było idealnie ale nie mogę teraz tego wynorać..


____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 12:01, 03 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
O czymś podobnym myślę, bo miałam mieć je w brzozach, ale trochę mi się chyba zrobi bajzel, i myślę o rabacie pod dużymi świerkami w końcu działki . Więc pewnie będziemy mieć prawie identyczne rabaty!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
ewa004 12:04, 03 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Olu perfekcyjny ogród
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
olaw 13:53, 03 sie 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
A ja dalej zachwycam się pięknym ogrodem i liniami prostymi chyba muszę u siebie coś na prosto zrobić
Rabatka przy podjeździe extra!
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies