Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Bogdzia 18:13, 05 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne róże , ja czerwony lubię bo go przynajmniej dobrze widac a inne gina w ogrodzie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 19:38, 05 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
bozga napisał(a)
Piękne te róze, muszę chyba cos doczytać na temat tego skrzypu i coś tam. Poszukuję czegoś na czerwony akcent w ogrodzie i proszę jaka piękna rekalma Flammentanz. Pozdrawiam


Bożenko reklama najprawdziwsza w świecie. Kup tę różę bo ma same plusiki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 19:39, 05 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
MirellaB napisał(a)
Zbyszku czy Twoje róże pachną różami?
U mnie zapach róż się unosi,uwielbiam przechodzić przy nich.
Ciocia na róże, które pachną poziomkami ale to już nie moja bajka, róża to musi być róża


Ha ha moje chyba pachną różami. Aż takim znawcą nie jestem aby szukać w różach zapachu np. lawendy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 19:53, 05 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Aniu Monteverde dziękuję. Szukam nazwy róży okrywowej tej na ostatnim zdjęciu
i żadna w necie mi nie pasuje. Ma wyprostowane pędy, kolor jak widać, ma kolce, liście ciemne - może pomożesz?

Gosia czy sugerujesz aby mi amputowali to i owo i zrobili ze mnie ogrodniczkę? He he he.

Mirka nie przykładam takiej uwagi do kompozycji kolorystycznych. Na rabacie różanej wśród czerwieni, różu znajdziesz kolor żółty i pomarańczowy.

Bożenko też tak uważam że ogród ma być kolorowy a czerwień widać z daleka.

New Dawn się pyszni.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 20:03, 05 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Dobra to różom dajemy spokój.

Wnusia uprawia kolarstwo.





A sąsiedzi budują taki ciekawy dom.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Mirka 21:15, 05 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Róże piękne szczególnie ta na pergoli mi się podoba czy pachnie ? Pozdrawiam Zbyszku
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
zbigniew_gazda 21:42, 05 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Mirka dzięki - byłem u Ciebie i wyczytałem o przygodzie z patyczkami hortensji. Pnąca pachnie ale szału nie ma. Chyba wielkokwiatowe są zapachowymi mistrzyniami. Pozdrawiam również i miłego urlopu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
MirellaB 21:43, 05 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
zbigniew_gazda napisał(a)


Ha ha moje chyba pachną różami. Aż takim znawcą nie jestem aby szukać w różach zapachu np. lawendy.

Zbyszku, ale moja ciocia ma taką odmianę róży, która pachnie poziomkami, co to hodowcy nie wymyślą

Ale ładna wnusia z loczkami
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
21:51, 05 lip 2015
ten dom to zdrowy będzie... jak nie popaprają za dużo chemią w środku ale to najzdrowszy mareriał na dom...i budowa jak z klocków

...a new down suprer widok z okna....ja moją (nowy nabytek malutka) przed upałami przesadziłam ...podlewam ale niestety jest mocno podsuszona ...ale nie było wyjscia bo Gertruda J. w donicy mi się poduszyła...a tak przynajmnie ta się ma dobrze w miarę


dobrze, że wnusia ma dziadka z ogródkiem ...bo w miejskich betonach to raczej w upały asfat się topi
zbigniew_gazda 21:59, 05 lip 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Mirella a to nie wiedziałem że można sterować zapachami. Dzięki w imieniu wnuczki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies