Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 21:54, 12 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
dorciabe napisał(a)
Madżen ślicznie jest
a różę pod magnolią jak nisko ściełaś?
Coś czuję że zarażę się kolejnym wirusem tym razem jeżówkowym


Właściwie samo wyszło... Gdy ucięłam cały pęd z kwiatami i dwoma listkami to mi wyszło na ok 20-30 cm. Ale za rok w tym mijecu będą fairy bo bonica jest za wysoka do magnoli i za bardzo mi śmieci na trawnik
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:00, 12 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
U mnie dzisiaj leje jak z cebra, żadnych fotek nie udało się zrobić


Wiem Danusiu, byłam dzisiaj rano w stolicy, lało mi sie na głowe. Na linii bramek na autostradzie jak ręką odjąl
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Karabela 22:13, 12 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Madzenko jak tniesz runianke? Nie wiedziałam że się da.... Piękne zdjecia i zachwycajacy absolutnie ogrod..... pozdrawiam, moje ascot będą we wtorek, zamowilam szpaler 10 pod graby i wisnie royal burgundy. Jakie byliny bys dodała? Czy juz zostawić?
____________________
Eksperymentarium
Madzenka 22:28, 12 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)
Madzenko jak tniesz runianke? Nie wiedziałam że się da.... Piękne zdjecia i zachwycajacy absolutnie ogrod..... pozdrawiam, moje ascot będą we wtorek, zamowilam szpaler 10 pod graby i wisnie royal burgundy. Jakie byliny bys dodała? Czy juz zostawić?


Tnę boki bez litości a górę obcinam tylko odstające wierzchołki sekatorkiem.
Jak posadzisz daj cynk.
Ja bym dala jakieś trawki a do bylin trzeba dojrzeć stopniowo, latami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 22:57, 12 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tu też na bieżąco..... i tu widzę zaletę piłki nożnej, której nie lubię... było tylko 10 stron zaległosci.

Budleje masz piękne.. aż ich żal... chociaz do komitetu się nei wpisałam.. ale żal..

Róże piękne. Ale mnie denerwuje ich kapryśność
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Robaczek 23:03, 12 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Marzena2007 napisał(a)
(...)Z całego serca polecam austinki jesli takie do 1,5 m - Gertrude Jekyll, James Galeway, Alan Titmarch, Heritage , Princess Alexandra of Kent, Shropshire Lad

Przepraszam za błędy w nazwach ale nazwy są masakryczne....


Madżen, nazwy angielskich róż są dla mnie tak samo ekscytujące jak same róże! Każda opowiada fascynującą historię, upamiętnia wydarzenie, poemat czy osobowość. Poznając kulisy tych nazw, można się wiele nauczyć o różach...

Weźmy taką Gertrude Jekyll - od lat wybierana ukochaną różą Anglików, swoją popularność zawdzięcza nie tylko urodzie i upojnej woni. Nosi imię jednej z ikon angielskiego ogrodnictwa, dzięki której podziwiamy bajeczne ogrody bylinowe, pielęgnowane przez Anglików jako dziedzictwo narodowe od ponad 100 lat. Konrastowe zestawienia barw, malowanie teksturą, amfiteatralne rabaty...to wszystko zawdzięczamy jej talentowi i trendom wytyczonym już XIX wieku, a powielanym przez nas we współczesnych ogrodach.
____________________
bleebla 23:12, 12 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Macham pisząc, mecz oglądając, chipsy jedząc, pozdrawiając
____________________
Aga - Mała eLeczka
nicol21 23:24, 12 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Madżenka, pięknie ehhhh po prostu pięknie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Lamaze 23:38, 12 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
Marzenko,
Twój ogród jest PRZECUDOWNY. Od kilku tygodni wertuję wątek i zachwycam się. Ogromne gratulacje!!
I to gdzieś blisko
____________________
Moje ogrodowe puzzle
alinak 23:46, 12 lip 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Marzena wpadam z pozdrowieniami ...wykorzystujesz wakacje do aktywnego odpoczynku ....widzę .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies