Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 14:15, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)


Średnia szkoła 1 klasa, przedszkole 2 grupa samo chłopstwo i ja z moimi kwiatkami


Witaj w klubie u mnie 18 lat, 7 lat i M i jeszcze kot też płci męskiej, co prawda pozbawiony atrybutów, ale zawsze



literówki
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 14:36, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Aaaaa ostatnio wymyśliłam: miejmy kota
ale to temat to przerobienia jeszcze jest
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 14:42, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)
Aaaaa ostatnio wymyśliłam: miejmy kota
ale to temat to przerobienia jeszcze jest


My przybieramy się do drugiego kota jest zamówiony któryś z tych szarych nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka



____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 19:36, 23 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
No to ja Ci mówię wyrosnąć trzeba to mnie poniosło jak u Ciebie większe dzieci, ale tam, schemat bardzo podobny mamy nie

Kociaki suuper słodziaki
Nigdy nie miałam kota, to trzeba dobrze przemyśleć bo dodatkowy obowiązek dojdzie, a to nie zabaweczka jest. Ale kot chyba i tak, brzydko mówiąc łatwiejszy jest od psa? Nam pies ... zagubił się 2 lata temu, pewnie go ktoś ukradł i jakoś tak odwlekaliśmy nowego psa, bo może wróci eh i teraz nagle pomysł kot! Myślę jeszcze
Trochę zoologicznie się zrobiło zamiast botanicznie Sorki
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Gocha 01:20, 24 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dorotko ale cudne te nowe nasadzenia donicowe. Piękne kolory. Te moje wrzosy przy trawniku są brzydkie- kwiat im się nie rozwinął, tylko taki zaschnięty szary. Ładne chryzantemy są w obi. Ja kupiłam sobie jedną bordową. Były jeszcze żółte, białe, ciemnoróżowe i bordowe. I trochę mniejsze jakieś pstrokate.Pozdrawiam gorąco , buziaki Dorotko ja nie w temacie czy nie wiesz dlaczego dziewczyny zamykają wątki? Co się dzieje? Coś niedobrego?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 08:13, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)
No to ja Ci mówię wyrosnąć trzeba to mnie poniosło jak u Ciebie większe dzieci, ale tam, schemat bardzo podobny mamy nie

Kociaki suuper słodziaki
Nigdy nie miałam kota, to trzeba dobrze przemyśleć bo dodatkowy obowiązek dojdzie, a to nie zabaweczka jest. Ale kot chyba i tak, brzydko mówiąc łatwiejszy jest od psa? Nam pies ... zagubił się 2 lata temu, pewnie go ktoś ukradł i jakoś tak odwlekaliśmy nowego psa, bo może wróci eh i teraz nagle pomysł kot! Myślę jeszcze
Trochę zoologicznie się zrobiło zamiast botanicznie Sorki


Ewa dobrze gadasz, bo kot jest prawie bezobsługowy polecam

Jak tam był mróz w nocy? u mnie dachy białe były....
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 08:20, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gocha napisał(a)
Dorotko ale cudne te nowe nasadzenia donicowe. Piękne kolory. Te moje wrzosy przy trawniku są brzydkie- kwiat im się nie rozwinął, tylko taki zaschnięty szary. Ładne chryzantemy są w obi. Ja kupiłam sobie jedną bordową. Były jeszcze żółte, białe, ciemnoróżowe i bordowe. I trochę mniejsze jakieś pstrokate.Pozdrawiam gorąco , buziaki Dorotko ja nie w temacie czy nie wiesz dlaczego dziewczyny zamykają wątki? Co się dzieje? Coś niedobrego?


Gosia ja trafiłam z kolorami wrzosów, piękne są. Mam chęć na dużą chryzantemę, bo jeszcze jedna donica czeka na zmianę dekoracji . Obi powiadasz, w ubiegłym roku ładne kolory mieli
Znalazłaś koszyczki do cebulek?
Buziaki

____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 20:49, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
dorciabe napisał(a)


Ewa dobrze gadasz, bo kot jest prawie bezobsługowy polecam

Jak tam był mróz w nocy? u mnie dachy białe były....


No nie mam pojęcia czy był, o 7 nie było, ale rano ziąb, tylko to słońce potem udawało, że niby wszystko ok.
Miałam w tamtym roku białe chryzantemy w donicach i zmieniły kolor na różowy ,nie mam nic do różowego, ale nie taki był plan. Kolejne posadzone w ziemię, teraz mają pączki jakby żółte. Moje plany kolorystyczne znowu legły
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
kamasja 11:45, 25 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
dorciabe napisał(a)


My przybieramy się do drugiego kota jest zamówiony któryś z tych szarych nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka

Bożesz jakie cudeńka-mój Em. niestety w mniejszości same baby i pies też-suka.

____________________
Z miłości do bukszpanów
dorciabe 13:34, 25 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
kamasja napisał(a)
Bożesz jakie cudeńka-mój Em. niestety w mniejszości same baby i pies też-suka.


Widzisz jak to się niesprawiedliwie układa no to łączę się bólu z Twoim Emem
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies