Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 13:36, 25 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)


No nie mam pojęcia czy był, o 7 nie było, ale rano ziąb, tylko to słońce potem udawało, że niby wszystko ok.
Miałam w tamtym roku białe chryzantemy w donicach i zmieniły kolor na różowy ,nie mam nic do różowego, ale nie taki był plan. Kolejne posadzone w ziemię, teraz mają pączki jakby żółte. Moje plany kolorystyczne znowu legły


Ja bardzo nie lubię żółtych chryzantem, brrrr. Może te pączki tylko na początku żółtawe, potem zbieleją, taką mam teorię

Ale różowy łaaaaadny
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
nicol21 19:12, 25 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
dorciabe napisał(a)


My przybieramy się do drugiego kota jest zamówiony któryś z tych szarych nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka





Rudy, rudego weźcie, cudny jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
dorciabe 19:39, 25 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
nicol21 napisał(a)


Rudy, rudego weźcie, cudny jest!


Rudego już mam ale te szare tys pikne
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 17:07, 26 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Macham, miałam iść działać, ale co założę buty deszcz a tak ładnie było nooooo
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 17:40, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)
Macham, miałam iść działać, ale co założę buty deszcz a tak ładnie było nooooo


No pacz, a u mnie nie padało
Ja mam plan ogrodowy na jutro, zacznę od skoszenia trawy, a potem sie zobaczy może jakieś cebulki wtyknęmoże coś przesadzę
Pozdrawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
zawitka 18:36, 26 wrz 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Dorotko dawno u Ciebie nie była bo nie byłam w stanie /napiszę na pw dlaczego . Wyczytałam że kupiłaś czosnki i piszesz że małe cebulki ---czosnki główkowate mają małe cebulki a rosną kwiaty jak wariaty tak że podsadz je czymś bo urosną około metra Buziole
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Ewkakonewka 19:15, 26 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
dorciabe napisał(a)


No pacz, a u mnie nie padało
Ja mam plan ogrodowy na jutro, zacznę od skoszenia trawy, a potem sie zobaczy może jakieś cebulki wtyknęmoże coś przesadzę
Pozdrawiam


Uwielbiam sobotę w ogrodzie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 20:01, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
zawitka napisał(a)
Dorotko dawno u Ciebie nie była bo nie byłam w stanie /napiszę na pw dlaczego . Wyczytałam że kupiłaś czosnki i piszesz że małe cebulki ---czosnki główkowate mają małe cebulki a rosną kwiaty jak wariaty tak że podsadz je czymś bo urosną około metra Buziole


Halinko czosnki posadzę pewnie w trawach, u kogoś widziałam takie zestawienie i baaardzo mi się podobało Miało być więcej, ale kupiłam tylko 45 sztuk
Czy lepiej sadzić pojedyńczo,, czy po kilka do dołka?
A Ty wykopałaś czosnki? zrezygnowałaś, czy dzieliłaś cebulki?
Buziaki
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Aneta1309 23:17, 26 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Koty słodziaki zawsze miałam psy myślałam też ostatnio nad kotem ale boję się reakcji mojej suki
Dorotko z kompozycjami jesiennymi zaszalałaś cudne som kolorek wrzosów śliczny.U nie żadnych jesiennych kompozycji niet bo pelargonie i cała reszta mają się dobrze a zawilcom podobnie jak Ty nie oparłam się w tym roku wyszłam ze sklepu bez nich ale po trzech dniach M musiał po nie pojechać.Dzwoni do mnie i pyta czy wybierać takie z których da się zrobić najwięcej sadzonek sama się z niego w pracy uśmiałam a taki zapalony zwolennik samego trawnika był
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
SylwiaKa 21:07, 27 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Dorcia, kupiłam te same wrzosy - ten sam cudniasty kolor , właśnie na Zemborzyckiej - jak mi już wytłumaczyłyście gdzie ten drugi sklep to teraz częściej tam jeżdżę. U mnie poszły na rabatę choć nie wiem czy przetrwają zimę bo ubiegłoroczne padły. Jak w tym roku nie przetrwają to więcej wrzosów nie kupuję! Jakoś nie mam do nich ręki...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies