Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój nowy stary ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój nowy stary ogród

dorciabe 22:46, 27 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aneta1309 napisał(a)
Koty słodziaki zawsze miałam psy myślałam też ostatnio nad kotem ale boję się reakcji mojej suki
Dorotko z kompozycjami jesiennymi zaszalałaś cudne som kolorek wrzosów śliczny.U nie żadnych jesiennych kompozycji niet bo pelargonie i cała reszta mają się dobrze a zawilcom podobnie jak Ty nie oparłam się w tym roku wyszłam ze sklepu bez nich ale po trzech dniach M musiał po nie pojechać.Dzwoni do mnie i pyta czy wybierać takie z których da się zrobić najwięcej sadzonek sama się z niego w pracy uśmiałam a taki zapalony zwolennik samego trawnika był

Anetko ja kupiłam dwa zawilce białe i jeden różowy, oczywiście podzieliłam i mam sześć za rok mam nadzieję mieć piękne kępy dzielę co się da
No Ema sobie wychowałaś zakupowo nie ma co
A pelargonie będą jeszcze kwitły, one wytrzymalsze od surfinii
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 23:07, 27 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
SylwiaKa napisał(a)
Dorcia, kupiłam te same wrzosy - ten sam cudniasty kolor , właśnie na Zemborzyckiej - jak mi już wytłumaczyłyście gdzie ten drugi sklep to teraz częściej tam jeżdżę. U mnie poszły na rabatę choć nie wiem czy przetrwają zimę bo ubiegłoroczne padły. Jak w tym roku nie przetrwają to więcej wrzosów nie kupuję! Jakoś nie mam do nich ręki...


U mnie wrzosy tylko w donicach, nie mam miejsca na ziemne wrzosowisko. Kolory piękne i szkoda by było jakby padły u Ciebie na rabacie. chętnie zobaczyłabym fotki Twojego ogrodu, pokaż proszę co nieco
A w tamtym sklepie kuszą mnie Vanilki......
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 23:47, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Rozmawiacie o sklepie po prawej stronie czy lewej jadąc w stronę zalewu?
Udało się dzisiaj podziałać? Choroby sobie poszły od Was?
Ja skrzydeł dostałam jak zobaczyłam słońce
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 00:56, 28 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)
Rozmawiacie o sklepie po prawej stronie czy lewej jadąc w stronę zalewu?
Udało się dzisiaj podziałać? Choroby sobie poszły od Was?
Ja skrzydeł dostałam jak zobaczyłam słońce


W stronę zalewu to po prawej
Co się udało, nic się nie udało, słońce było i jelitówka była
No i czekam....na lepsze czasy.....
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Ewkakonewka 20:59, 28 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Pewnie się tam nie raz mijałyśmy
Zdrowia dużo życzę
Ma byč teraz słonecznie długooooo to będzie można działać byle tylko zdrówko było
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
dorciabe 21:14, 28 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewkakonewka napisał(a)
Pewnie się tam nie raz mijałyśmy
Zdrowia dużo życzę
Ma byč teraz słonecznie długooooo to będzie można działać byle tylko zdrówko było

To jak się będziemy mijały, to krzycz że Ty to Ty
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Aneta1309 21:25, 28 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
dorciabe napisał(a)

Anetko ja kupiłam dwa zawilce białe i jeden różowy, oczywiście podzieliłam i mam sześć za rok mam nadzieję mieć piękne kępy dzielę co się da
No Ema sobie wychowałaś zakupowo nie ma co
A pelargonie będą jeszcze kwitły, one wytrzymalsze od surfinii


Moje białe też do podziału też mam podzielone wszystko co się da
Zdrówka życzę
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BusyBee 08:06, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
SylwiaKa napisał(a)
Dorcia, kupiłam te same wrzosy - ten sam cudniasty kolor , właśnie na Zemborzyckiej - jak mi już wytłumaczyłyście gdzie ten drugi sklep to teraz częściej tam jeżdżę. U mnie poszły na rabatę choć nie wiem czy przetrwają zimę bo ubiegłoroczne padły. Jak w tym roku nie przetrwają to więcej wrzosów nie kupuję! Jakoś nie mam do nich ręki...


Chwalą bardziej wrzośce...ja też myślę, żeby trochę wrzoścami się zainteresować. Mam złe doświadczenia z wrzosami- są po prostu jak jednoroczne u mnie...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:12, 29 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Dorciu donice piękne jak zwykle oczywiście wrzosom do donic też się nie oparłam chociaż słabo u mnie się sprawdziły...

Kupiłam w końcu chwalone przez Ciebie Lime marmolade... mają takie pojedyncze listki różowawe...Twoje też??? Możesz je sfocić jak teraz wyglądają?
I jeszcze pytanie- w jakiej odległości je sadziłaś, że taki zwarty rząd Ci wyszedł...?

Pozdrowionka zostawiam
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewkakonewka 10:27, 29 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Pozdrawiam dzisiaj słonecznie
Koszulkę sobie zrobię "TO JA" hihihi
Ja też dzielę rośliny jak kupuję o ile tylko się dają
I oddaję też to co mam za dużo, nie mam serca wyrzucać
W tej chwili mogę oddać czyściec wełnisty ok. 20-30 sadzonek i zawilce /z pamięci nie wiem ile /. Tylko zawilce to są małe sadzonki ok. 20 cm i nie do końca wiem czy białe /koło białych wyrosły/ czy różowe pewnie i te i te są. Po południu wrzucę zdjęcia jak wyglądają sadzonki. Może ktoś skorzysta
Przepraszam, że u Ciebie, ale jakoś odwagi nabrałam jak o dzieleniu mówiłyście, jakby ktoś był zainteresowany to piszcie u mnie, żeby już tu nie "śmiecić"
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies