Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

ryska 14:30, 04 cze 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11734
Idziesz do przodu w tempie mojego psa czyli piorunowo Bardzo mi się podoba. Pozdrowionka
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Viola 15:47, 04 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
ryska napisał(a)
Idziesz do przodu w tempie mojego psa czyli piorunowo Bardzo mi się podoba. Pozdrowionka

Ha, ha , nie wiem czy to komplement Renatko czy obelga Dziękuję jednak i cmok dla pioruna
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
ryska 15:54, 04 cze 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11734
Viola napisał(a)

Ha, ha , nie wiem czy to komplement Renatko czy obelga Dziękuję jednak i cmok dla pioruna

Komplement oczywiście, jako wielbicielka wszelakich zwierzątek jak możesz wątpić buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
bdan 08:34, 05 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Volka ale poszłaś do przodu z pracami. Ja to rozumiem, że ja się w ogrodzie walczy, to nie ma czasu na forum. Jaet tyle innych spraw jeszcze do ogarnięcia po pracy w ogrodzie.
Pozdrowienia zostawiam
Viola 10:18, 05 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
bdan napisał(a)
Volka ale poszłaś do przodu z pracami. Ja to rozumiem, że ja się w ogrodzie walczy, to nie ma czasu na forum. Jaet tyle innych spraw jeszcze do ogarnięcia po pracy w ogrodzie.
Pozdrowienia zostawiam

Danusiu w dziedzinie "iścia" do przodu możesz być dla wielu autorytetem - Twój błyskawicznie stworzony warzywnik jest tego przykładem
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 10:20, 05 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
ryska napisał(a)

Komplement oczywiście, jako wielbicielka wszelakich zwierzątek jak możesz wątpić buziaki

Pokochałam ostatnio miłością wielką 100 sztuk dżdżownic kalifornijskich, ale miłość okazała się chyba jednostronna Gdzieś się rozlazły cholery mimo, że dbałam o nie, nawet papieru im dostarczyłam mięciutkiego, żeby miały miło I kawą karmiłam najlepszego gatunku
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Mala_Mi 12:02, 07 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rabatki od sznurka robią wrażenie... a roślinki szybko urosną.. już jesienią się zagęści.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ryska 17:43, 07 cze 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11734
Viola napisał(a)

Pokochałam ostatnio miłością wielką 100 sztuk dżdżownic kalifornijskich, ale miłość okazała się chyba jednostronna Gdzieś się rozlazły cholery mimo, że dbałam o nie, nawet papieru im dostarczyłam mięciutkiego, żeby miały miło I kawą karmiłam najlepszego gatunku

Wciąż mnie zaskakujesz
Pozdrowinka
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Viola 22:29, 07 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Mala_Mi napisał(a)
Rabatki od sznurka robią wrażenie... a roślinki szybko urosną.. już jesienią się zagęści.


Na to właśnie liczę, że w sierpniu już będzie mini-busz
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 09:27, 08 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Wklejam "świśniętą" (Kosolkowy zwrot ) listę od Małej Mi:
"Marzec - krokusy, irysy żyłkowane, ciemierniki, przebiśniegi, cebulice, ranniki, pierwiosnki,
Kwiecień - narcyze, tulipany wczesne, magnolie, omieg wschodni, kukliki
Maj - tulipany, żagwin i floksy szydlaste (ale to skalniak), sasanki, bez, pełniki europejskie, piwonie, azalie i rododendrony, bodziszki, czosnki, orliki, kocimiętka, irysy syberyjskie, bródkowe), powojniki, szałwia
Czerwiec - róże, irysy japońskie, naparstnice, dzwonki (różne), tojeść kropkowana, lilie azjatyckie, ostróżki, pysznogłówka, lawenda, nachyłki, pełniki chińskie, firletka chalcedońska, firletka kwiecista, krwawnik, złocienie, piwonie
lipiec - hortensje, rozwary, pozostałe lilie, jeżówki, liliowce, przetaczniki, juka, liliowce, floksy, rudbekie, tawułki, odętki, perwoskia, liatry, tawułki, tojeść orszelinowata, akant, krokosomia
sierpień - hibiskus, lobelia, wielosił, trawy, róże drugie tłoczenie, wrzosy, rozchodniki.
wrzesień - zimowity, zawilce, liriope, astry, chryzantemy bylinowe
październik - to co zaczęło we wrześniu "

Teraz analizuję co mam w ogródku - wychodzi na to, że po jednej, dwie roślinki kwitnące na miesiąc - no nie powala taki wynik Muszę się postarać na przyszły rok
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies