Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Viola 22:12, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
inag napisał(a)
Za rok zamierzam dosadzić jakieś róże to się zgłoszę na korepetycje z tego tematu bom zielona a widzę u Ciebie piękne różyczki...

Ha, ha korepetycje u mnie Ale juz coś troszkę wiem, więc na poziomie "zero beginner" mogę udzielać
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 22:24, 22 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ja nawet "beginner" nie jestem więc przylezę!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Iwk4 00:00, 23 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Violu, przyszłam pomachać na dobranoc. Oglądam wasze róże i żałuję, ze nie kupiłam, tylko miejsce zajęły wcześniej Montany i teraz bym nie miała gdzie sadzić
____________________
Ogródek Iwony II
Nallar 09:52, 23 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Viola napisał(a)




Zaadoptowane naparstnice prześliczne. U mnie w tym roku też zagościły.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
laurowisnia 10:29, 23 cze 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Doczekałaś się pierwszego kwitnienia, dobrze, że jesteś zadowolona, a te pączki to są takie charakterystyczne dla niego, następne najczęściej są już normalne. Zdarzyło mi się, że musiałam je oberwać bo nie chciały się rozwinąć, nie wszystkie, tylko te najmocniej zwinięte.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Viola 21:33, 23 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Skopiowane od Oli: "fiolety i niebieskosci u mnie: przymiotno, ostróżki, szałwie, perovskia, dzwonki brzoskwiniolistne, rozwar, trzykrotka, czosnki, liatry, kocimiętka, maciejka, chabry. Miały być floksy, ale są różowe."

Piękne Ola masz te fiolety i niebieskości. Muszę nasadzić, bo mam tylko floksy, liatrę, parę naparstnic, żeniszki i takie coś cudowne - drobniutkie kwiatki - co zapomniałam jak się nazywa w skrzynce na parapecie. O matulu, ale skleroza
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:34, 23 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
laurowisnia napisał(a)
Doczekałaś się pierwszego kwitnienia, dobrze, że jesteś zadowolona, a te pączki to są takie charakterystyczne dla niego, następne najczęściej są już normalne. Zdarzyło mi się, że musiałam je oberwać bo nie chciały się rozwinąć, nie wszystkie, tylko te najmocniej zwinięte.


Agatko, jestem bardzo, bardzo zadowolona. Myślę, że jeśli róże mnie pokochają przez ten sezon to dam im się całkowicie zwariować
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:36, 23 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ewa, pokazałam te zdjęcia mojej córce, która w ogrodzie bywa od święta. Nie wierzyła, że te kwiaty mam naprawdę w realu Aż musiałam ją na siłę zaciągnąć i pokazać
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:38, 23 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Iwk4 napisał(a)
Violu, przyszłam pomachać na dobranoc. Oglądam wasze róże i żałuję, ze nie kupiłam, tylko miejsce zajęły wcześniej Montany i teraz bym nie miała gdzie sadzić
Iwonko, wygospodarujesz jeszcze miejsce i dasz sie ponieść szaleństwu różanemu bo ja już oszalałam. Codziennie podchodzę do moich różyczek i gadam z nimi pytam czy im u mnie dobrze Mam nadzieję, że koty nie będą zazdrosne
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:41, 23 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Coś trzeba wrzucić, to może młode listki Hakuro? Też ładne, i różowe. Już chyba trzeba ciąć, aż szkoda ...
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies