Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

boguslaw_r_ 12:51, 11 lip 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witam z jukami nic nie robię, wsadzam do ziemi troszkę nawozu od czasu do czasu, i tyle
Pozdrawki.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
dajana 11:34, 12 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Nie kwitną jeszcze Violu za to porosły takie wysokie krzaczory ,że sama juz doczekać się nie mogą kwiatów. Ciekawe jaki kolor ich będzie Kompostownik fajny po rekonstrukcji, mój ma żałosny wygląd a sam kompost też zostawia wiele do życzenia jak cała reszta u mnie.Nie panuję już nad chwastami i dalszym kopaniem Czasu mało i sił tez jakoś mniej .Zbieram je Violu robię przerwę w pracach, przynajmniej w tych ciężkich bo nie daję rady chwilowo .Tobie idzie super,przedszkole udane .Serdeczności posyłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Viola 15:27, 12 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Dajano, dzięki, że zajrzałaś. Moje floksy już ruszyły, wiedziałam, że będą fioletowe bo to nabytek od teściowej. Ale faktycznie Twoje mogą być w innym kolorze. Tak czy inaczej będą pasowały do róż Moja różyczka dalej tak słabizna



____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 15:32, 12 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
A ta moja trawka to może miskant Morning Light? Rozpoznajecie? W ogrodniczym tak było napisane, ale ja im nie wierzę, bo często sami nie wiedzą co sprzedają.


A może to turzyca Evergold?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 15:40, 12 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
boguslaw_r_ napisał(a)
Witam z jukami nic nie robię, wsadzam do ziemi troszkę nawozu od czasu do czasu, i tyle
Pozdrawki.

W temacie juk pytałam kilka osób i wszyscy zgodnie twierdzą to co Ty Moje juki na dzień dzisiejszy wyglądają tak jak na załączonym obrazku -strach patrzeć Ale wierzę, że kiedyś będą piękne tak jak Wasze


____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kachat 16:26, 12 lip 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2245
Hej Ta trawka na zdjęciu to chyba nie jest miskant Morning light... ML ma znacznie cieńsze listki
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Viola 19:19, 12 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
kachat napisał(a)
Hej Ta trawka na zdjęciu to chyba nie jest miskant Morning light... ML ma znacznie cieńsze listki

To co to jest, może jakiś trzcinnik? Overdam?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kachat 19:49, 12 lip 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2245
Viola, ja w sumie się nie znam, właśnie na jednej focie z czyjegoś ogródka na ogrodowisku widziałam trawkę o identycznych listkach i było napisane, że to ML... Ale do moich ML to to w ogóle nie podobne, więc nic nie rozumiem
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Viola 19:52, 12 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Zadałam już pytanie na wątku identyfikacyjnym. Może ktoś rozpozna
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Gardenarium 19:58, 12 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Viola napisał(a)
A ta moja trawka to może miskant Morning Light? Rozpoznajecie? W ogrodniczym tak było napisane, ale ja im nie wierzę, bo często sami nie wiedzą co sprzedają.


A może to turzyca Evergold?


To jest na bank Miscanthus sinensis 'Variegatus" Mornig Light ma cieniutkie listeczki.

Turzyca jest niziutka (10 cm) i ma ziemozielone listki, a ten ginie na zimę.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies