Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Viola 14:13, 01 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
inag napisał(a)

No chyba że tak, bo w pierwszym momencie pomyślałam właśnie o kulkach pomiędzy różami tutaj na forum widziałam wiele obwódek z bukszpanu wypełnionych różami.. wygląda miodzio

Ja zaczęłam rozmnażać bukszpan, ale mam może 15 malutkich sadzonek, a to trzeba setki tego na obwódki Ale warto, bo faktycznie jest efekt
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
bdan 14:13, 01 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Nie mam dostępu teraz do zdjęć, ale ogólnie kolorystycznie mi nie pasowało, bo obok różowa rabara różana. Postaram sie u siebie w weekend zamieścić
inag 13:32, 02 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Viola napisał(a)

Ja zaczęłam rozmnażać bukszpan, ale mam może 15 malutkich sadzonek, a to trzeba setki tego na obwódki Ale warto, bo faktycznie jest efekt
. Ja na poczatku tez probowalam rozmnazac ale po chwili stwierdzilam, ze to nie dla mnie zbyt niecierpliwa jestem zamowilam przez allegro sadzonki bukszpanow. Placilam chyba cos okolo 2 zl za sztuke. Po dwoch dniach dostalam kurierem wielka paczke, wielkosci malej lodowki a wniej moje bukszpany. Byly sliczne geste, bardzo wysokie, soczyscie zielone, z golym korzeniem, ale na kilkadziesiat sztuk ani jedna mi nie wypadla i tak moja chec do robienia wlasnych sadzonek umarla smiercia naturalna
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 14:26, 02 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
I ja chyba też zamówię przez internet. Widzę, że to ze 3 lata trzeba te bukszpanki hodować, żeby jakoś wyglądały
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 14:34, 02 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Viola napisał(a)
I ja chyba też zamówię przez internet. Widzę, że to ze 3 lata trzeba te bukszpanki hodować, żeby jakoś wyglądały
. Poczytaj tylko komentarze. Ja zamawialam dwa razy. Pierwszy raz kilkanascie sztuk i przyszly o wiele mniejsze niz w opisie. Takie liche, malutkie i do tej pory takie sa a drugi raz od innego sprzedawcy i bylam zachwycona. Naprawde rewelacja!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 14:42, 02 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Jak znajdziej tego sprzedawcę to daj mi znać, please?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Jagodaa 08:30, 03 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Czytam o dylematach warzywnikowych u Ani. Ja mam warzywnik w najgorętszym miejscu i najbardziej słonecznym, tylko wcześnie rano i wieczorem nie ma tam słońca. Warzywa to lubią.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
ane3ka 09:42, 03 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Violu, przeleciałam parę stron wstecz, żeby zobaczyć trochę ogródka. Na razie zatrzymałam się na kompostownikach, które są fan-ta-sty-czne! Myślałam o tym Twoim warzywniku. Moja sąsiadka ma warzywnik usytuowany podobnie jak ja, ale od wschodu osłania go nasz dom (jest cień). Potem wychodzi słońce od południa aż do zachodu. warzywa żyją. Nie mogę powiedzieć, żeby sąsiadka chodziła obok tego warzywnika codziennie. Czasem widziałam jak podlewa, ale też nie codziennie. Ma tam trochę posadzone. Pomidory niezbyt okazała, zaraz po posadzeniu wypaliło je słońce, ale ja i tak sama nie decydowałabym się na sadzenie pomidorów. Reszta rośnie jej ładnie.
Sama nie wiem... ja bardzo chciałam mieć warzywnik, choć mnie się wydaje, że u mnie znów jest za ciemno.

Pozdrawiam.
Będę zaglądać!
____________________
Ania - Ogród z pompą
Viola 18:05, 03 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Jagódko i Aniu, dzięki, że zajrzałyście. Czyli wynika z tego co piszecie, że słońce jak najbardziej. OK, będzie słońce. Niech no któraś rzodkiewka tylko się poskarży, że za gorąco, będzie na Was No, ale to w przyszłym roku - teraz jednak muszę decydować o położeniu warzywnika, żeby jakiegoś krzaka tu nie posadzić
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 23:23, 03 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Viola napisał(a)
Jak znajdziej tego sprzedawcę to daj mi znać, please?

Nie ma sprawy. Jutro sprawdzę na liście zakupów allegro i napiszę
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies