Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

Luckaa 21:47, 30 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Ja też mam same mikruski, dostałam roschodnika i go ciągle rozsadzam zeby mieć jak najwięcej sadzonek, moze na przyszły rok będzie ąłdny i gęsty, a chce roschodnika poąłczyć z roplenicą.
____________________
Lucyna
KasiaW76 22:02, 30 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Paulinko jak długo te twoje hortensje w ziemi?

Może jeszcze się pozbierają? Ciekawe czy moje mikro hortki przeżyją. Nie są jeszcze w ziemi bo nie wiem czy je w sądząc tam gdzie to planuje...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
paulina_ns 22:03, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jona napisał(a)


Coś mi się zdaje, że ten młodszy ma swoje wizje ogrodowe i dlatego przycinał


Chyba widziałam jak to mama robi i też chciał na szczęście zdążył przyciąć tylko trzmielinę, a jej to akurat nie szkodzi.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 22:05, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)
Paulinko dopiero przed chwilą wróciłam do domu. Mąż kąpie Jaśka, więc ja mam chwilę na napisanie do Ciebie. Oto Twoje rozchodniki


Wiem, że wyglądają mało imponująco, ale to się strasznie rozrasta Jutro poszukam takich małych doniczek i Ci je wsadzę. Jest z 10 sztuk
W poniedziałek jakoś spakuję i kurierem podeślę.


Aniu, ale Ty kochana jesteś !! dziękuję Ci bardzo, bardzo. Jak dla mnie są już śliczne . No to teraz przez Ciebie muszę pędem brać się za rabatę, żeby była gotowa jak dotrą Jeszcze raz dziękuję, podać Ci mój adres?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 22:12, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
KasiaW76 napisał(a)
Paulinko jak długo te twoje hortensje w ziemi?

Może jeszcze się pozbierają? Ciekawe czy moje mikro hortki przeżyją. Nie są jeszcze w ziemi bo nie wiem czy je w sądząc tam gdzie to planuje...


Kasiu dokładnie od 22 kwietnia, czyli 9 dni mam taką nadzieję, widzę, że puszczają mikroskopijne listki, zawsze to coś jedna tylko jeszcze łysa jest.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 22:42, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kochani przejeżdźałam dzisiaj obok sąsiadki i zobaczyłam piękne kwiatuszki, które biły po oczach strasznie, nie wytrzymałam, wysiadłam z samochodu i zapukałam do drzwi Otworzyła mi, a ja do niej " Cześć jestem Twoją sąsiadką, co to masz za cudne kwiatuszki? " trochę dziwnie popatrzyła, ale okazała się bardzo miła i powiedziała, że nazwy nie pamięta, ale żebym przyszła jutro to mi wykopie trochę poszperałam po internecie i okazało się, że jest to płomyk szydlasty, miała 3 ładne kuleczki białą, różową i fioletową, ma ktoś tą roślinę u siebie? Myślałam, żeby dać ją na rabatę przy tarasie, ale nie wiem, czy sobie z nią poradzę, żeby mi się za dużo nie rozlazła?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 22:46, 30 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
To wynika z tego co widze że to to samo co floks szydlasty, chyba sporo osób go ma, np.ale ja go nie mam, jeszcze nie
____________________
Lucyna
paulina_ns 22:50, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
To wynika z tego co widze że to to samo co floks szydlasty, chyba sporo osób go ma, np.ale ja go nie mam, jeszcze nie


Tak, tak to to samo kurcze ja też go nie mam, a tak mnie kusi, bo jak kwitnie jest przepiękny, ale widzę, że on się rozłazi wszędzie i się właśnie zastanawiam. Brakuje mi kolorów w moim ogrodzie, a fioletowy był cudny
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
KasiaW76 00:08, 01 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Floks są boskie kiedyś i u mnie zagoszczą a hortensje jeszcze się pozbierają....daj im czas...

U mnie chyba moja grusza jedna padła. Nie będę jej żałowała bo w sumie nie pasuje mi w tamtym miejscu
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
AnnaCh 00:36, 01 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
paulina_ns napisał(a)
Aniu, ale Ty kochana jesteś !! dziękuję Ci bardzo, bardzo. Jak dla mnie są już śliczne . No to teraz przez Ciebie muszę pędem brać się za rabatę, żeby była gotowa jak dotrą Jeszcze raz dziękuję, podać Ci mój adres?

Poproszę o adres na prv.
Z tym pędem to nie przesadzaj, bo one jeszcze małe są, zdążysz
Moja mama ma jeszcze sporo bergenii, też Ci spakować? Może na razie na jakieś tymczasowe miejsce?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies