Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 22:14, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
http://www.ogrodytomszak.pl/ogrody_realizacje_jaworze_geometryczny.php

Tutaj są takie 6 fotka tylko u ciebie wyższa aby wystawała nad taras trochę


Dziękuję Małgosiu, jutro pokaże mężowi i zobaczymy co on na to
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 22:20, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
Aniu różnica 30 lat hmm robi swoje lepiej żeby nie widziała nasze i znajomych wygłupy a poza tym ma ona od naszej strony sypialnie i te zasłony przyciemnią dość mocne lampy, a poza tym jakoś takie romantyczne są te trasy i takie lubię

No to ja mam szczęście. Mieszkam na nowym osiedlu, same nowe domy i ludzie w podobnym wieku. Żyjemy ze sobą bardzo dobrze, spotykamy się przy piwku, a nasze dzieci to już w ogóle półkolonie mają Teraz np. nasza córka nocuje u sąsiadów pod samym lasem. Mamy tylko jednych państwa ok 60 lat, budowali dom dla syna, ale w końcu to oni mieszkają, ale oni też są ok. Większość czasu i tak ich nie ma, bo mają jeszcze działkę nad Zalewem Sulejowskim.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulina_ns 22:33, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Pierwszy cieszy najbardziej

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 00:29, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jaki piękny
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margaret_ka 06:38, 26 kwi 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
paulina_ns napisał(a)
no i martwi się trochę o nas budżet, bo co chwilę coś kupuję

... to mi mój M ostatnio fajnie powiedział - "Gosia kupuj co chcesz do ogrodu, tylko mi potem nie mów ile to kosztowało".


paulina_ns napisał(a)
a co do tulipanów, cholerne krety, albo nornice musiały mi większość uszkodzić, bo połowa to same liście, bez główek teraz jak będę sadziła to w koszyczkach...

Paulina nie musisz w koszyczkach, szkoda kasy. Ja mam inny sposób - wykorzystuję stare doniczki plastikowe, te które zostają mi po kupionych roślinkach. Robię w nich takie podłużne dziurki, by woda mogła przepływać, ale na tyle wąskie, by te paskudy nie mogły nic podgryźć. Wszystkie tulipany, narcyze, mieczyki, lilie, kany tak mam sadzone.

Żółty tulipanek cudny. Miłej niedzieli.
____________________
Ogród Margaret-ki
paulina_ns 08:08, 26 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)
Jaki piękny


Dziekuje dzisiaj pokazał sie jeszcze czerwony
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 09:25, 26 kwi 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)


Ja mam niektórych takich sąsiadów, że jak jesteśmy w ogrodzie, schowają się za drzewo, które ma może z 50 cm grubości i zerkają co robimy


Nie no, genialne, schowani za drzewem sąsiedzi ..
Muszę przyznać, że dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 11:58, 26 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Margaret_ka napisał(a)

... to mi mój M ostatnio fajnie powiedział - "Gosia kupuj co chcesz do ogrodu, tylko mi potem nie mów ile to kosztowało".



Paulina nie musisz w koszyczkach, szkoda kasy. Ja mam inny sposób - wykorzystuję stare doniczki plastikowe, te które zostają mi po kupionych roślinkach. Robię w nich takie podłużne dziurki, by woda mogła przepływać, ale na tyle wąskie, by te paskudy nie mogły nic podgryźć. Wszystkie tulipany, narcyze, mieczyki, lilie, kany tak mam sadzone.

Żółty tulipanek cudny. Miłej niedzieli.


Margaretka fajny pomysł, takich doniczek u mnie pełno jest, więc na pewno je na jesień wykorzystam do tulipanków. Dziękuje i również miłej i słonecznej niedzieli życzę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:00, 26 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Nie no, genialne, schowani za drzewem sąsiedzi ..
Muszę przyznać, że dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło


Jolu śmieszne, nie śmieszne takich mamy ale zawsze się peszą jak się im pomacha i uświadomi, że ich widać za tym drzewem
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:07, 26 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
No to czas pochwalić się wczorajszymi i dzisiejszymi zakupami Wczoraj w szkółce dokupiłam jeszcze dwie turzyce, mąż kupił mi stożkowego bukszpana no, a dzisiaj na giełdzie w sumie wielkiego wyboru nie było, więc kupiliśmy tylko poziomki, 2x porzeczka czerwona, 2x porzeczka czarna i nie mogłam się oprzeć azalii



Życzę wszystkim słonecznej niedzieli, u nas piękna pogoda i kolejny tulipanek zakwitnął, tym razem w kolorze czerwieni



____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies