Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anabuko1 22:51, 22 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Oj, to smutne, stracić - przyjaciela, chociaż to zwierzątko.
Wiem co czujesz.Człowiek zżywa się i dla tych co mają, co kochają swoje zwierzaki, to członek rodziny
Współczuje bardzo.przytulam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margarete 23:04, 22 sty 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ja współczuję. Wiem co znaczy taka strata...nasza Sonia była z nami 14 lat...trudne są takie sytuacje...
Trzymajcie się!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Urszulla 13:01, 23 sty 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Niech znów słoneczko zaświeci.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 14:22, 23 sty 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatka od teraz mój wątek nazywa się Moja bajka.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 18:07, 23 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lindsey80, Kasya, Anda, małgorzata_s..., sylwia_slomc.., Bogdzia, Katkak, anabuko1, Margarete, Sebek
dziękuję Wam za słowa pocieszenia i wsparcie, bo to dla nas ciężkie chwile.

Lord i Lowa trafili do nas z nielegalnej hodowli, gdzie urodziło się 11 szczeniąt.
Padło hasło, że są do uśpienia, więc nie mogło się inaczej skończyć i tak powiększyła się nasza rodzina o walczące o życie zagłodzone i zarobaczone dwa czarno-białe maluszki.
anka_ napisał(a)
Agato bardzo mi przykro, odejście przyjaciela boli. Lowa (dobrze pamiętam imię drugiego psiaka?) też bardzo odczuje tą stratę. Będzie wymagać szczególnego zainteresowania.

Aniu dobrze pamiętasz , Lowa został, dobrze, że mamy wolny weekend jest z nami, teraz potrzebuje naszego towarzystwa i dużo czułości. Brakuje mu braciszka, cały czas go szuka i nawołuje szczekaniem, charty to są psy stadne i bardzo rodzinne, bardzo tęskni....mam nadzieję, że nasza miłość i bliskość, pozwoli mu się wyciszyć i pomału odzyskać chęć do życia.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:20, 23 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Niech znów słoneczko zaświeci.

Ula, dzisiaj słoneczka nie brakowało, dziękuję....przywołałaś słońce i czujemy się lepiej.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:21, 23 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatka od teraz mój wątek nazywa się Moja bajka.

Bajka u Ciebie Kasiu zawsze była i jest
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 19:35, 24 sty 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ale piękną wizytówkę zrobiłaś Agatko.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
lilia 20:00, 24 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Aganiu, ja też tulę z powodu odejścia Twojego czworonożnego przyjaciela
Ja też już pożegnałam trzy wiekowe kotki i wiem, jakie to przykre.

W swoim wątku pokazałam swoje koty. Jeśli będziesz miała chęć, to zerknij.

Pozdrawiam!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Anda 11:36, 25 sty 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Aganiu, pozdrawiam Wiesz, że ja nie potrafię tak pisać, ale myślę o Was
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies