Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:17, 30 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
te dechy to tapeta?


Tak, miała być wymiarowana projektem, ale tak się nie stało, jestem już zmęczona pilnowaniem szczegółów, sama sobie przykleiłam i chyba wygląda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gosiek33 21:21, 30 maj 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
wygląda pięknie, tym bardziej podoba mi się, że jest absolutnie w moim stylu i kolorze
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Monia81 21:29, 30 maj 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Agatko to piękna spiżarenka się szykuje w pierwszym spojrzeniu myślałam, że to drewno na ścianie pomalowane, a to tapeta, nieżle
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agania 07:58, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Agatko to piękna spiżarenka się szykuje w pierwszym spojrzeniu myślałam, że to drewno na ścianie pomalowane, a to tapeta, nieżle

Trochę kombinuję, żeby ten magazynowy regał nie rzucał się w oczy, bo fundusze się skończyły, nie wiem jeszcze jak wyjdzie, ale miejsce chcę wykorzystać na maxa w tej kanciapce
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
07_Rene 09:48, 31 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agania napisał(a)
[b]
Mimo wszystko klony lubią wilgotno wiosną


To dobrze, bo u mnie właśnie tak jest Pięknie u Ciebie i ta swoboda roślinności jest dużą zaletą.

Widziałam Carnivala... zadowolona jesteś z niego? Szybko rośnie?

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
10:51, 31 maj 2017
kanciapka moze i wersji potanionej ale bardzo potrzebna )) juz jest ładnie i czysto

ja nie mam i brakuje mi takiej kanciapki bo dzis bym robiła ale taka z blatem na ktróym stałyby wszystkie sprzety typu robot mikser sokowirówka i takie tam zeby były pod reka i tylko przyjsc i uzyć ....a nie ciagle chowac do szafki ( widziałam takie rozwiazanie u znajomych ...ech super zamykasz drzwi i masz porzadek ) ale takiej madrosci nie miałam jak planowałam dom ....szkoda ze projektanci tez słabi sie okazali bo nie zaplanowali u mnie takiej kanciapki

Mixtoorka 14:44, 31 maj 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Piękna, kolorowa "letnia" wiosna. I te klony takie dojrzałe! Cudo!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
katel 19:56, 31 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Cudownie u Ciebie a jakie już wszystko duże, Venus prześliczny
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Agania 20:17, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


To dobrze, bo u mnie właśnie tak jest Pięknie u Ciebie i ta swoboda roślinności jest dużą zaletą.

Widziałam Carnivala... zadowolona jesteś z niego? Szybko rośnie?



Wilgotność powietrza jak jest ciepło klony lubią i słońce, ale wilgotno w nóżkach nie wskazane.

Carnival to mały klonik przyjnajmniej u mnie tnę go w kulkę jak trzmielinę fortunego ... lubię go
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:22, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Wpadłam, aby wymienić się informacjami na temat pensylwańskiego.
Mój przezimował bez okrycia, nie zaszkodziły mu późnowiosenne przymrozki. Liści mu w tym roku nie przypala. Nabrał objętości, ale w górę nie poszedł.Paski na pniu ma coraz wyraźniejsze. A jak Twój?


Haniu, nie widziałam Twojego, ale mój pensylwańczyk nie wygląda dobrze, wszstkie klony są zjawiskowe, a on nie wiem co mu się dzieje, na patrzyłam na niego od czasu przymrozków majowych, wygląda mi na to, że korzenie mu stoją w wodzie, jutro muszę sprawdzić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies