Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:43, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
kanciapka moze i wersji potanionej ale bardzo potrzebna )) juz jest ładnie i czysto

ja nie mam i brakuje mi takiej kanciapki bo dzis bym robiła ale taka z blatem na ktróym stałyby wszystkie sprzety typu robot mikser sokowirówka i takie tam zeby były pod reka i tylko przyjsc i uzyć ....a nie ciagle chowac do szafki ( widziałam takie rozwiazanie u znajomych ...ech super zamykasz drzwi i masz porzadek ) ale takiej madrosci nie miałam jak planowałam dom ....szkoda ze projektanci tez słabi sie okazali bo nie zaplanowali u mnie takiej kanciapki


Najczęściej w nowych projektach nie ma takich rozwiązań, myśmy trochę dostosowali projekt do swoich potrzeb.
Z garażu zrobiliśmy pokój i pomieszczenie gospodarcze,
z kotłowni wydzililiśmy łazienkę i garderobę,
z łazienki wydzieliliśmy toaletę dla gości i spiżarkę,
Antresolę otwartą przestrzeń na salon, zamieniliśmy na salon audio video.
Zostały jeszcze na górze dwie łazienki, z których zrobiłabym jeden salon łazienkowy lub 1 łazienkę i dodatkową garderobę, ale nie mam poparcia u eMa.

W mojej spiżarce na siłę wpakowałam micro...ja jej tam nie widzę z ciasnoty, ale podobno się zmieści
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:51, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mixtoorka napisał(a)
Piękna, kolorowa "letnia" wiosna. I te klony takie dojrzałe! Cudo!

O tak prawie "letnia" ta wiosna, ale u mnie
to wszystko jakby później rusza, u nie których susza, a u mnie nadal za mokro, boję się o jednego z klonów.

Cieszą mnie moje maluszki klony strzępiastokore, przezimowały bez okrycia i nawet urosły
i taaaaką wiosnę lubię
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:56, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
katel napisał(a)
Cudownie u Ciebie a jakie już wszystko duże, Venus prześliczny


Venus miał/a w tym roku aż 3 kwiaty ...rozkręca się i nadal kwitnie


W ostatnim dzisiaj promyku słońca kokorycz



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
jolanka 20:57, 31 maj 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16483
Venus zjawiskowa Ogromna Az chce sie dotknąć .

Spiżarka to wspaniała sprawa. Moja jest prawie skończona, brakuje kilku szczegółów. Mam tam nawet zapasową kuchnię gazową w razie gdyby prądu do indukcji nie było Twoja bardzo mi sie podoba, żałuję, że nie wymusilam na ścianach jakichś tapet, jest tylko farba więc szybciej sie brudzi i trzeba malować
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Agania 21:06, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
Venus zjawiskowa Ogromna Az chce sie dotknąć .

Spiżarka to wspaniała sprawa. Moja jest prawie skończona, brakuje kilku szczegółów. Mam tam nawet zapasową kuchnię gazową w razie gdyby prądu do indukcji nie było Twoja bardzo mi sie podoba, żałuję, że nie wymusilam na ścianach jakichś tapet, jest tylko farba więc szybciej sie brudzi i trzeba malować


Venus osiągnęła 1,5m wysokości i mogłaby się zatrzymać, a w zamian zagęścić i pokazać więcej kwiatów, moja druga hybryda, jest już za wysoka, ma 3 cienkie badyle, gdzie do kwiatów już moje ręce prawie nie sięgają.

Iglaste też mogłyby się już zatrzymać...łatwiej jest wszystko w obiektywie złapać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 21:07, 31 maj 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Agania napisał(a)


Haniu, nie widziałam Twojego, ale mój pensylwańczyk nie wygląda dobrze, wszstkie klony są zjawiskowe, a on nie wiem co mu się dzieje, na patrzyłam na niego od czasu przymrozków majowych, wygląda mi na to, że korzenie mu stoją w wodzie, jutro muszę sprawdzić


U mnie dla odmiany susza. Od miesiąca nie padało. Zaczął podsychać. Podlałam go. Chciałam mu zrobić fotkę, ale bardzo wiało i byliny go przysłoniły.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agania 21:15, 31 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


U mnie dla odmiany susza. Od miesiąca nie padało. Zaczął podsychać. Podlałam go. Chciałam mu zrobić fotkę, ale bardzo wiało i byliny go przysłoniły.


Warunki pogodowe tygodniowe w deszczu, ja muszę mojemu szybko zrobić jakiś drenaż, bo mi padnie,
zrób proszę foto swojemu i daj mi znać.

W waszych ogrodach irysy syberyjskie są zjawiskowe u mnie niebieski
tylko chabrowy


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
vita 23:35, 31 maj 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4144
Agania napisał(a)
Iglaste też mogłyby się już zatrzymać...łatwiej jest wszystko w obiektywie złapać



Niech tego nie robią! Dla mnie wspaniałe widoki, tyle ciekawych drzew. U mnie z dużych drzew trzy ogromne brzozy- pijaczki. I byliny. Ale klona strzępiastokorego mamy o podobnych gabarytach. Wilgoć u Ciebie mu służy, szkoda, że tak z tą wilgocią wybiórczo. Nie wiem co gorsze, zastoiny wodne w ogrodzie, czy woda po kostki w piwnicy? Ja musiałam fundamenty drenować.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
sylwia_slomc... 16:38, 01 cze 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Ja się nie mogę doczekać drzew wielkości Twoich , a Ty byś wolała, żeby już nie rosły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
katel 19:35, 01 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Agania napisał(a)


Venus osiągnęła 1,5m wysokości i mogłaby się zatrzymać, a w zamian zagęścić i pokazać więcej kwiatów, moja druga hybryda, jest już za wysoka, ma 3 cienkie badyle, gdzie do kwiatów już moje ręce prawie nie sięgają.

Iglaste też mogłyby się już zatrzymać...łatwiej jest wszystko w obiektywie złapać

Aganiu czy to Białobok już taki wielki u Ciebie? Ilew ma lat?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies