Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Kindzia 13:49, 06 wrz 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Za to taras masz ukwiecony cudnie! Kiedy ja będę mogła kwiatki jednoroczne w donicach sadzić...kto to wie?

Ładnie te kulki Ci się na rabatkę wpasowały.

Macham Agatko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 13:58, 06 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Fiu fiu, jakie kanciory Śliczna ta nowa rabata z kulkami
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Andrzej_ 14:53, 06 wrz 2017


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Piękne masz wrzosowiska Agato! Powiedz proszę ile mają słońca w ciągu doby?
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
15:26, 06 wrz 2017
mało cie przez wakacje na forum było ...myślałam że się spotkamy u Alinki szkoda troszkę ...fotki obejrzałam jak zawsze z przyjemnością ...rok jakis taki mało ogrodowy był ...myknął przez palce nie wiadomokiedy ja mało co zrobiłam ...zdecydowanie za mało! ...ale widze ze u ciebie kanciki pierwsza liga ...nie próznujesz
Justyna 19:48, 06 wrz 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Pewnie, ze poznaję Tripetalę Niedługo jeszcze ładniej się zaróżowi Suszylas kiedyś jej owocniki? Chciałam w ubiegłym roku, ale mi zgnił.
Wrzosowisko przecudne! I ten pełny kosmos wpadł mi w oko
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
anabuko1 21:16, 06 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Cudny ten tarasowy, piękny, kolorowy widoczek
Taka stokrotkę mam w gruncie.
A co tam masz za trawke dosadzoną ??Mam chyba taką samą w gruncie .
Hmmm myślałam,że ona z tych zimujących
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Urszulla 14:49, 07 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21855
Agania napisał(a)


Ten tytoń Ula jest wysoki metrowy, ale nie mam nasion, bo z jednego późno zdecydowanego nasionka jeden
kwiat kwitnie, takie Ci u mnie bogactwo kwiatów...głównie taras kwitnie z daleka widać petunie


Tzn.że masz ten leśny tytoń. Tarasowe teraz najważniejsze bo się człowiek nacieszy. W zeszłym roku stokrotka była najładniejsza u mnie właśnie we wrześniu.

Przenoszenie roślin to norma. Fajna jest ta seseleria skalna, nic o niej nie wiem? A jak jesienna u Ciebie?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 21:49, 07 wrz 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4174
patrycja napisał(a)

Tą stokrotkę masz posadzoną z everillo? Kurczę, fajnie to wygląda


Everillo jest całe żółte, ta turzyca wygląda mi na Ice dance
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:56, 07 wrz 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4174
Agata wpadam z rewizytą Tak jak ci pisałam u siebie, droga w stronę Gdowa była mi bliska Będę podglądać twoją nową rabatę preriową, ponieważ sama taką planuję. Napisz co to za trawka - ta największa i najbardziej gęsta. I zgapię pewnie jakieś obrzeża rabat Wszystko masz tak fajnie zamknięte.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
babka 22:09, 07 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Na tę stokrotkę się gapię jak Ci obficie kwitnie. Miałam ją w ub roku ale cienko coś jej szło. Jednak piękna jest, może za rok znów się dzięki Tobie na nią skuszę. I to zestawienie z ID trafione. Uprzedzam że zgapię
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies