Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

malgorzata_s... 11:18, 13 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Agania napisał(a)


Tia romatyczna pełna radości i rozterek kobita ze mnie, ale siem można rozmarzyć i podbudować przy Tobie zawsze Gosieńko

Całuski


Aguś toć to właśnie definicja romantyczki Romantycy zawsze szarpani rozterkami a radośni to też byli w chwilach kiedy rozterki mijały
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ewsyg 12:01, 13 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aguś, czy Ty masz jodłę, chodzi mi o to, czy pod nią może coś rosnąć, jak ona się korzeni, tak jak sosna, palowo, czy tak jak świerk, płytko ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 12:51, 13 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Aguś toć to właśnie definicja romantyczki Romantycy zawsze szarpani rozterkami a radośni to też byli w chwilach kiedy rozterki mijały


Gosiaczku to mi jeszcze przydałaby się dodatkowa cecha rozważna i romantyczna a ja jak typowa baba ciągle jej mało

Chciałabym, żeby nasi panowie o nas tak mówili, że jesteśmy romantyczne słyszę tylko, że my kobiety to mamy same wady, ale ponoć subletnie mówiąc wg kobiet mężczyźni mają tylko dwie:
- wszystko robią i mówią źle ......dla tego może my tej jednej kobiecej przywary tak bardzo nie odczuwamy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:59, 13 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Aguś, czy Ty masz jodłę, chodzi mi o to, czy pod nią może coś rosnąć, jak ona się korzeni, tak jak sosna, palowo, czy tak jak świerk, płytko ?

Ewuś jodła też korzeni się głęboko i rozłożyście ale w głąb, moje jodły malutkie, tylko kaukaska i koreańska są już wielkie............co to znaczy wielka w moim ogrodzie około 5m, tworzą zwartą koronę i nie były podkrzesane od dołu, myślę, że nie będzie problemu dla bylin cieniolubnych będą rosły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 13:15, 13 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agania napisał(a)

Ewuś jodła też korzeni się głęboko i rozłożyście ale w głąb, moje jodły malutkie, tylko kaukaska i koreańska są już wielkie............co to znaczy wielka w moim ogrodzie około 5m, tworzą zwartą koronę i nie były podkrzesane od dołu, myślę, że nie będzie problemu dla bylin cieniolubnych będą rosły


Aguś kupiłam sobie brzozę z bordowymi listeczkami i chcę koło niej posadzić szczepioną youngii. Mam ogromny dylemat bo pod brzozą to słabo rosną roślinki bo ona im całą wodę wypija. Ja sobie wymyśliłam cały łan jeżówek Aloha pod nimi tylko, że jeżówka lubi raczej wilgotną glebę. Masz brzozy ? Rośnie Ci coś pod nimi ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 13:38, 13 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)


Aguś kupiłam sobie brzozę z bordowymi listeczkami i chcę koło niej posadzić szczepioną youngii. Mam ogromny dylemat bo pod brzozą to słabo rosną roślinki bo ona im całą wodę wypija. Ja sobie wymyśliłam cały łan jeżówek Aloha pod nimi tylko, że jeżówka lubi raczej wilgotną glebę. Masz brzozy ? Rośnie Ci coś pod nimi ?


Ewuś, to będą małe brzózki, ja mam problem z obsadzeniem czymkolwiek, ale przy 20 m brzozach, tu naturalne leśne środowisko się prosi: wsród brzóz, sosna, jodła, wrzos, paprocie, trawy molinie, carexy, kostrzewy, sesleria, trzcinniki jeżówki wśród traw w obecności brzózek będą na pewno bardzo dobrym uzupełnieniem

Ja mam większy problem z siatką ogrodzeniową, którą chciałabym zasłonić czyli żywopłot chcący rosnąć w odległości 1m od tych gigantów, będę próbować z grabem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 13:47, 13 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Zobacz żywopłot z tawuły

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1670-ogrodowy-spektakl-trwa?page=38

Co mi radzisz jodłę koreańska, czy sosnę himalajską ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 13:49, 13 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Albo z rodków
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 13:55, 13 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Zobacz żywopłot z tawuły

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1670-ogrodowy-spektakl-trwa?page=38

Co mi radzisz jodłę koreańska, czy sosnę himalajską ?


Bardzo piękny żywopłot tawuły też może sobie strzelę kiedyś, bo zachwycająco wygląda jak kwitnie

Uważam, że i jedną i drugą powinnaś mieć w ogrodzie a na tej rabacie z brzozami jeszcze widziałabym derenie te biało obrzeżone przy tej brzózce z bordowymi listkami i choinę kanadyjską
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:59, 13 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Albo z rodków


w tym temacie to Bogdzia jest wielkim guru, ja z rodkami prawie się pożegnałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies