Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Tarnina 20:31, 10 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Niesamowite... ja jestem maniaczką gór... i tego brakuje mi w mojej działeczce... u mnie wszędzie "krzoki..."
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
paniprzyroda 20:33, 10 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aganiu, w jakiej odległości od tarasu masz swoje oczko? Myślę o czwartym zdjęciu od dołu na poprzedniej stronie Widoki cudne.
____________________
Dwa ogrody
Agania 20:55, 10 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tarnina napisał(a)
Niesamowite... ja jestem maniaczką gór... i tego brakuje mi w mojej działeczce... u mnie wszędzie "krzoki..."


Też kocham góry, i za to sporty zimowe również, bo widok gór jest mi bardzo bliski

zobacz u ZbyszkaG
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2676-wizytowka-dzialka-prawie-w-borach-tucholskich

u niego dopiero zobaczysz na fotach góry
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:02, 10 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Aganiu, w jakiej odległości od tarasu masz swoje oczko? Myślę o czwartym zdjęciu od dołu na poprzedniej stronie Widoki cudne.


Ja prawie wychodzę z tarasu na oczko wodne sama zobacz
fotka z wcześniejszych lat








Zielona alejka pomiedzy tarasem, a oczkiem to około 1,5 m
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 21:28, 10 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
A jak z komarami ? Tak blisko woda
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
iwonaal 21:34, 10 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Boże co za widoki, dech zapiera.
____________________
Zakochana w ogrodach
jagoda99 21:36, 10 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Ale pieknie pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
laurowisnia 10:38, 12 lut 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Aganiu witaj, cudne widoki u Ciebie i te bliskie i te z dalsza, kloników palmowych zazdroszczę, ja mam dwa, na tym poprzestałam, gdyż nornicom posmakowały, ale cały czas się za nimi rozglądam.
Piszecie o nawozach zielonych, ja siałam facelię w warzywniku.
Odnośnie sadzonek grabów, kupowałam je z gołym korzeniem w szkółce Hajdrowskich, tej jesieni również dokupiłam parę sztuk, trochę przedłużałam swój żywopłot w stronę brzozy, zastanawiam się jak blisko można się do niej zbliżyć. Ja na pewno na wiosnę u nich będę, to mogę się dowiedzieć co i jak, myślę, że możesz też już do nich dzwonić i rezerwować jak im zostało. Pozdrawiam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Pszczelarnia 14:20, 12 lut 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aganiu,
wątek ogrodów z gliną i takimi widokami.

Perko, perko - co to jest. Muszę się cofnąć.

A ten tatarak i piach, las i stawy kojarzą się tylko ze słońcem. Ciekawa jestem jak pachną zimą?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 14:35, 12 lut 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Co do zbliżenia do brzozy - u mnie zwykłe tawulce są posadzone jako obwódka przed nią w odległości ok. 1.5 do 2 m. I bliżej chyba być nie mogą. Ale derenie rosną od brzóz w odl. 0,5 metra - dają radę (ale tutaj wolno przyrastają) ale dolewam.
Jaki system korzeniowy ma grab: w głąb czy w szerz?

Ja się zastanawiam jak blisko mogę cisy - żywopłot dociągnąć do brzozy? Wkuć się w korzenie brzozy zawsze można ale czy on się utrzyma w ładnym zdrowym stanie?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies