Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Gabriela 11:38, 25 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Agania napisał(a)

Jeszcze 3 azalie wielkokwiatowe na rabatę azaliową, bo czerwieni miałam za mało..,,,,siostra a po dychu były to miałam zostawić


Dobra inwestycja, azalia jest bardzo ognista, bardzo pomarańczowa. Mam dwie.
Laurowiśnia faktycznie włoska. Pewnie rośnie blisko ścian, w zacisznym miejscu, a z tego co wiem, dla tych roślin gorszy mroźny wiatr niż sam mróz.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agania 10:43, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)

Pytam o te pod przychodnią, czy jest w zaciuszu, w słońcu, czy w cieniu


Jolu, już Gabrysia Ci zdążyła odpowiedzieć o laurowiśniach, są wrażliwe na mroźne wiatry i tylko w zacisznym miejscu przetrwają, u nas klimat nie włoski niestety, ja mam dwie nawet ich nie widać, bo wcisnęłam je w miejsca nieeksponowane, żeby tylko przetrwały i się przyjęły, na razie rosną

specjalnie nie usuwam z niej liści

Ta pod przychodnią rośnie przy samej ścianie domu, nie zwróciłam uwagi, z której strony świata, ale nie na wygwizdowie rośnie, tylko w terenie zabudowanym, wiosną i tak szaberek będzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:53, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Matyldowo napisał(a)
Witam , przyszłam z rewizytą



Witam Cię Matylda i zapraszam częściej nie tylko na klony, ale jesteś u klonfoba

Ten nie czuje jeszcze jesieni

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:39, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Matylda, Renata, Toszka, Mariola, Marzenka- każda roślinka do mnie mówi weź mnie, ale wszystko w granicach rozsądku i kto to mówi

Całe ogrodowiskowo jest zdrowo szurnięte...ale ja uwielbiam ludzi z pasją, jaka by ona nie była
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 11:45, 26 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja już na wszelki wypadek nie zaglądam do ogrodniczych... internetowych też nie. Mam za miękkie serce

Też policzyłam ile mam klonów.. i z moimi 8 szt. jestem daleko za tobą. Ale rozumiem miłość do klonów, bo też je lubię najbardziej z drzew i krzewów

Zdrówka życzę, bo bark jest potrzebny ogrodnicze ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 11:57, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Śliczna jesień u Ciebie Agatko, klony masz powalające i te trawy, rozkłada mnie na łopatki kiedy oglądam foty u Ciebie
Tobe również życzę zdrówka


Z tym zdrówkiem już coraz lepiej dzisiaj mogę powiedzieć, że już przynajmniej nie boli
bo piękną i słoneczną sobotę straciłam, uziemiona, dzisiaj nawet wcześniej niedzielę przywitałam i zaczynam dzień od trawek dla Ciebie

Kwitnące Gracilimusy, to prawie niespotykany widok


Zebrinus też zakwitł, wygląda jak mokra włoszka

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:33, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zebrinus jest naprawdę fajowski jak kwitnie

widać, że cukrowy stracił już kolory, na foto powyżej

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:38, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Zachcianki do realizacji


Przygarnę wiosną gałązki laurowiśni z pewnością....... to wirus kolejny i nieuleczalny,...........ale takie wirusy lubię


Dzisiaj ogród w chmurach, jestem przy trawach, pokażę Wam rozplenice jak u mnie urosły prawie dorównują miskantom



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:00, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


Agata i jak sie czujesz? Trzymam kciuki za nasadzenia cebulowych, no i azalii... Chyba tym razem będziesz prezesować temu projektowi, a eM będzie wykonawcą))


Azalie mam posadzone czekam na zrębki, które mają zastąpić korę

raczej nie mam jak na razie co pokazywać, ale azalie już rosną

Z tym prezesowaniem nie idzie mi najlepiej, bo po 30 cebulach eM mi uciekł
a to plan na dzisiaj


40 posadzonych, 60 czeka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:26, 26 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Ja już na wszelki wypadek nie zaglądam do ogrodniczych... internetowych też nie. Mam za miękkie serce

Też policzyłam ile mam klonów.. i z moimi 8 szt. jestem daleko za tobą. Ale rozumiem miłość do klonów, bo też je lubię najbardziej z drzew i krzewów

Zdrówka życzę, bo bark jest potrzebny ogrodnicze ...


Dziękuję Aniu za troskę, klony posadzone dawno, cebule przede mną, i jak tu eMa zaciągnąć do sadzenia cebul

muszę mu pokazać najpierw jak lata


nigdy tak nie patrzyłam na ogród...to coś nowego.....pokażę mu te foty jak posadzimy cebule.......taki fortelik przygotowałam, ale tak na niby, bardziej dla zabawy....... sama posadzę

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies