Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Iwk4 18:20, 19 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aga, te wrzosy przycinasz wiosną ?
Zdrówka życzę
____________________
Ogródek Iwony II
kasiek 19:21, 19 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Piękne foty - ta spod kąderki robione ?
Kuruj się Kochana bo się narobiłaś w tym roku więc Cię miało prawo grypsko chwycić. Ale foty cuuuudowne, po prostu jesienna nostalgia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kindzia 20:30, 19 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale masz wrzosy Agatko!!!!! Piękna kupa!!! Moje rozwleczone...nie ma takiego efektu.

Twój ogród zawsze mnie zachwyca, o każdej porze roku...ale to z pewnością wiesz

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardener27 21:46, 19 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Wpadłem w końcu z rewizytą i od razu czytam że choróbsko Cię dopadło i nie możesz się od niego uwolnić Dużo zdrówka życzę Ja też ostatnio nie w formie Gonię szybko miedzy pracą a ogrodem ... a pogoda niby wiosenna a tu prawie zima Cebulowe udało Ci się już wszystkie posadzić ?

Pozdrawiam

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
JoannA 22:25, 19 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Podziwiam piękne wzosowisko Agatko
A o zdrówko kochana koniecznie zadbaj i odpoczywaj dużo. Ogrom pracy włożyłaś w tym roku w ogród, a jej efekty wszyscy podziwiamy. Niesamowicie się teraz prezentują Twoje dopieszczone rabaty, kanciki...
buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
EPODLAS 23:52, 19 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Wrzosy robią naprawdę wrażenia. Piękne fotki z kroplami deszczu. Można i w czasie takiej pogody odnaleźć piękno.
____________________
Mój ogród
Agania 10:56, 20 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mirella napisał(a)


Agatko, ta zawstydzona róża jest urocza
Ogród podziwiam i mam się czym zachwycać ,
pięknie pokazujesz swoje zakątki ogrodowe,
wracaj do zdrowia, przesyłam trochę ciepła i uśmiech
Jeszcze sporo mam do nadrobienia.


Zapraszam częściej do mnie i za słowa otuchy, osłabiona jeszcze jestem, ale czuję się ciut lepiej

W ogrodzie ciągle pada, nawet kociambry z domu nie wychodzą, a ogród w kroplach deszczu




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:59, 20 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
EPODLAS napisał(a)
Agatko, ty potrafisz człowieka zaskoczyć. Piękne te stokrotki afrykańskie. Też nie wiedziałam że takie są. Ale śliczne i kwitną o tej porze to ich niewątpliwa zaleta.


Ze stokrotek zebrałam nasionka, warto się pokusić o więcej osteospermum
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:03, 20 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Agata zapraszam do obehrzenia mojej starej działki i pozdrówka przy okazji zostawiam


Byłam cudowny kawałek nad samym jeziorem
Pozdrawiam
Cieszę się, że ja mam swoje oczka...i tylko taką nadwodną namiastkę

gdzie rosną mchy i chowa się jeszcze rzęsa wodna

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:13, 20 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
Mój jedyny wrzosiec też kwitnie, myślałam, że to protest bo go wykopałam, ale jak kwitną i u Gabrysi to widocznie pogoda tak na nie wpłynęła.
Przesyłam zdrowotne fluidy.


Laurko dziękuję za dobre fluidy przydadzą się

Ogród czaruje jeszcze kolorami i zmieniającą się aurą pogodową ciągle jest pochmurno i mgliście, i są też przejaśnienia, rośliny lubią taką wilgotność powietrza





____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies