Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 15:20, 15 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
O jestes a ostatnio tak cos cicho.dzialasz jeszcze ogrodowo? A moze swiatecznie? Wiesz te rozchodniki z pierwszej parti od Ciebie maja pelno kapustek juz przy ziemi

Ogrodowo to ostatnio tylko lecące z drzew liście ogarniam ale na szczęście już zbliża się to do końca. Nawet traw nie powiązałam, bo jakoś na razie podobają mi się takie luźne, żółte wiechy. Świątecznie też jeszcze nie, ale u Ciebie i dziewczyn już się zorientowałam, że przygotowania idą pełną parą
Rozchodniki są niezawodne Mam nadzieję, że z tych drugich też będziesz zadowolona
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:24, 15 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)
no Kochana, super ogród to i super wizytówka

Chciałam trochę uaktualnić, bo tamte zdjęcia były sprzed dwóch lat
Dzięki!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 21:57, 18 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Teskno mi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:01, 18 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Popatrzylam na nowa wizytowke i musze powiedziec ze nie tylko ogrod piekny,ale i zdjecia i to jak skomponowane-genialnie.
Do wiosennego wianka by te rozowe stokrotki znow pasowaly jak nic
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 22:10, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ilonko
Zastanawia mnie co robisz zimą z kulami bukszpanowymi, które masz w donicach przed domem?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
inag 23:05, 18 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Teskno mi

Kochana jesteś!
Ja jakoś ostatnio nie mam humoru i dlatego mniej się udzielam, ale jestem na bieżąco u Was. Przytłacza mnie to wszystko co się dzieje dookoła i te wszystkie wydarzenia. Poza tym na dworze zimno, wieje, od dwóch dni pada deszcz... No w depresje można wpaść po prostu
Wianki zrobiłaś jak zwykle cudne
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:09, 18 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Popatrzylam na nowa wizytowke i musze powiedziec ze nie tylko ogrod piekny,ale i zdjecia i to jak skomponowane-genialnie.
Do wiosennego wianka by te rozowe stokrotki znow pasowaly jak nic

Asia, te stokrotki to już zamierzchłe czasy, ale skoro tak mówisz to wiosną zagoszczą u mnie przed wejściem ponownie

Tak sobie to wyobraziłam i doszłam do wniosku, że to na pewno by do siebie pasowało, a że stokrotki bardzo lubię to już pierwsze plany na wiosnę mam!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:15, 18 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)
Ilonko
Zastanawia mnie co robisz zimą z kulami bukszpanowymi, które masz w donicach przed domem?

Zupełnie nic
One są we wnętrzu ocieplone 2cm styropianem po całości i dotąd to się sprawdza. Pierwszą zimę o nie drżałam. Teraz jestem już spokojna ale w razie jakiś arktycznych mrozów (takich naprawde srogich), pewnie dodatkowo je opatulę jakimiś włókninami.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:19, 18 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Popatrzylam na nowa wizytowke i musze powiedziec ze nie tylko ogrod piekny,ale i zdjecia i to jak skomponowane-genialnie.

Dzięki Zdjęć mam tyle, że wybranie tych właściwych i jeszcze podzielenie ich sezonami było wyzwaniem. Na szczęście tamtej nocy nie mogłam zasnąć i tak sobie siedziałam do prawie 3 rano Rano byłam nieprzytomna
No właśnie, a co z Twoją wizytówką?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
ren133 23:26, 18 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
inag napisał(a)

Zupełnie nic
One są we wnętrzu ocieplone 2cm styropianem po całości i dotąd to się sprawdza. Pierwszą zimę o nie drżałam. Teraz jestem już spokojna ale w razie jakiś arktycznych mrozów (takich naprawde srogich), pewnie dodatkowo je opatulę jakimiś włókninami.

Super sprawa z tym ociepleniem
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies