Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

lindsay80 23:45, 18 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Piękna wizytówka - już ta pierwsza była bardzo dobra, ale teraz to już fotki wybrałaś "the best of..."
Zakochana jestem w Twoim ogrodzie
Ja ostatnio zarwałam noc do 3:00 przez książkę i następnego dnia byłam kompletnie nie do życia.
____________________
Tu ma być ogród :)
inag 00:10, 19 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)

Super sprawa z tym ociepleniem

Tylko samo ocieplanie było bardzo pracochłonne, bo niełatwo było dopasować twardy styropian do zaokrąglonych kształtów. Podchodziłam do tego kilka razy
Zobaczymy jak bukszpany przezimują w tym roku
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:16, 19 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lindsay80 napisał(a)
Piękna wizytówka - już ta pierwsza była bardzo dobra, ale teraz to już fotki wybrałaś "the best of..."
Zakochana jestem w Twoim ogrodzie
Ja ostatnio zarwałam noc do 3:00 przez książkę i następnego dnia byłam kompletnie nie do życia.

Odezwała się ta co już ma piękny ogród a za chwilę powstanie jeszcze ścianka wodna (moje marzenie) Na samą myśl zazdroszczę - tak pozytywnie! Bardzo Ci w tym kibicuję
Znam ten ból ostatnio często (bezsenności). Najgorzej jest następnego dnia jak się ma ochotę przytulić do poduszki a dziecko chcesię bawić
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Kuba 06:49, 19 lis 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Twoja wizytówka to album do którego będę wracać w zimowe wieczory żeby czerpać pomysły zestawień faktur i kolorów i żeby czerpać z nich radość dla oczu i ducha gratuluję Ilonko
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 07:56, 19 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Stokrotki nie sa przeciez obligatoryjne po prostu ich roz pasowal mi tego kwiata w wiencu.
Mam nadzieje ze humor Ci sie poprawi i bedziesz czesciej z nami
Ja wizytowke? I co ja mialabym tam pokazac? Koparke?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 08:32, 19 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
inag napisał(a)

Tylko samo ocieplanie było bardzo pracochłonne, bo niełatwo było dopasować twardy styropian do zaokrąglonych kształtów. Podchodziłam do tego kilka razy
Zobaczymy jak bukszpany przezimują w tym roku


Sama ocieplałaś?
Nie umiem sobie wyobrazić jak to można zrobić bo przecież wkład przylega ściśle do donicy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
polinka 08:50, 19 lis 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ren133 napisał(a)


Sama ocieplałaś?
Nie umiem sobie wyobrazić jak to można zrobić bo przecież wkład przylega ściśle do donicy


Hm...też jestem ciekawa bo mam bukszpany w donicach...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 09:17, 19 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ja mialam rok temu w ocieplonej donicy ale zaraz po zimie wsadzilam je do gruntu.duzy bukszpan.z duzej donicy przezyl ale maly z mniejszej nie.teraz tez mam jednego bukszpana przed domem-zobaczymy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 12:53, 20 lis 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Obejrzałam wizytówke i padłam... czy ja kiedyś dożyję takiego etapu że oglądając zdjecia swojego ogrodu powiem - kurde ale jest zajebiście...
Super masz Ilona
____________________
Zielonym do góry... :)
inag 22:49, 20 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
Twoja wizytówka to album do którego będę wracać w zimowe wieczory żeby czerpać pomysły zestawień faktur i kolorów i żeby czerpać z nich radość dla oczu i ducha gratuluję Ilonko

No, kochana przesadziłaś
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies