Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 17:59, 07 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
udanego weekendu życzę Tobie i wszystkim innym!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 19:13, 07 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
My płacilismy za każdy metr głębokości plus oczywiście koszty pompy. Studnie mamy pod huśtawką.

A moglabys mi napisac na priv o szacunkowych kosztach odwiertu za metr,cenie pompy itp.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
babka 20:02, 07 lis 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
inag napisał(a)

Też czytałam właśnie o tym potasie. Zastanawia mnie tylko czy z drugiej strony nie wprowadza się do gleby szkodliwych substancji z tych skórek, bo wiadomo przecież jak są pryskane wszystkie te egzotyczne owoce żeby przetrwały drogę w idealnym stanie...

Uważam, że roślinom ozdobnym opryski konserwujące nie zaszkodzą.
Ew pytasz, czy się skórki rozkładają - tak, rozkładają się całkowicie.
Do kompostu może i też można ale w momencie kiedy się je przyrzuci kolejną warstwą materii istnieje możliwość gnicia. Nie będę ryzykowała Podoba mi sie pomysł suszenia skórek z zimowej konsumpcji
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
inag 22:19, 07 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
No to suszenie też mi się spodobało Może nawet spróbuję.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
a_net_a 13:23, 13 lis 2015

Dołączył: 13 lis 2015
Posty: 1
Właśnie skończyłam podziwiać wizytówkę ogrodu i nie mogę przestać się zachwycać.
Szczególnie podobają mi się wyszukane donice na froncie i stąd moje pytanie - czy jest szansa na informację gdzie można takie nabyć?
inag 00:35, 14 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Hej! Bardzo dziękuję za miłe słowa
Wiesz, z tymi donicami jest tak, że kupowałam je z firmy która robiła całkowitą wyprzedaż swoich towarów w związku z likwidacją dotychczasowej działalności. Adres strony przesyłałam kilku osobom z Ogrodowiska ale tylko dwóm udało się dostać takie same. Mieli już "resztki" z większości wzorów. Na chwilę obecną całkowicie się przebranżowili i robią jakieś stalowe elementy do maszyn przemysłowych
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Kuba 08:11, 14 lis 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Dziewczyny a jak technicznie wygląda suszenie skórek? robicie to w domu, pod przykryciem- ale mogą nie uschnąć? nie śmierdzą?
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 08:39, 14 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
O jestes a ostatnio tak cos cicho.dzialasz jeszcze ogrodowo? A moze swiatecznie? Wiesz te rozchodniki z pierwszej parti od Ciebie maja pelno kapustek juz przy ziemi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kitek81 16:46, 14 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
no Kochana, super ogród to i super wizytówka
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 15:14, 15 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
Dziewczyny a jak technicznie wygląda suszenie skórek? robicie to w domu, pod przykryciem- ale mogą nie uschnąć? nie śmierdzą?

Niestety nie pomogę Ci w tym temacie bo ja nie suszę ich a od razu zakopuję przy roślinach. Podobno najlepsze są pod róże ale ostatnio jak sadziłam laurowiśnie to też im trochę tych dobroci dałam.
Myślę jednak że to suszenie zajmie trochę czasu bo te skórki są takie mięsiste...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies