Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

polinka 08:14, 03 gru 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
inag napisał(a)
Z najnowszych wiadomości: Powiązałam trawy JUPI!!!
Okazało się, że one całkiem grube już są i bałam się, że związanie ich samą wstążką nie będzie trwałym rozwiązaniem (zwłaszcza przy oststnich wiatrach), dlatego najpierw potraktowałam je długimi opaskami zaciskowymi. Zobaczymy czy to zda egzamin. No i w końcu mogłam się między nie dostać i wygrabić porządnie. Może jutro cyknę jakąś fotkę, żeby był dowód


I teraz masz wariaty w ogrodzie

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
ren133 08:32, 03 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
inag napisał(a)

100% taty Niestety jestem poszkodowana przez matkę naturę... Chyba trzeba będzie jeszcze raz spróbować


O drugim możesz pomyśleć jak najbardziej ... ale powiem Ci, że mój syn był długo żywą kopią eMa a teraz wszyscy mówią, że jest podobny do mnie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Dominika11 08:36, 03 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
inag napisał(a)
Z najnowszych wiadomości: Powiązałam trawy JUPI!!!
Okazało się, że one całkiem grube już są i bałam się, że związanie ich samą wstążką nie będzie trwałym rozwiązaniem (zwłaszcza przy oststnich wiatrach), dlatego najpierw potraktowałam je długimi opaskami zaciskowymi. Zobaczymy czy to zda egzamin. No i w końcu mogłam się między nie dostać i wygrabić porządnie. Może jutro cyknę jakąś fotkę, żeby był dowód
no to czekamy na fotki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
amelia_b 08:37, 03 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
ren133 napisał(a)


O drugim możesz pomyśleć jak najbardziej ... ale powiem Ci, że mój syn był długo żywą kopią eMa a teraz wszyscy mówią, że jest podobny do mnie
Mi sie za drugim razem udało nie dość że dziewczynka to skóra zdjęta że mnie,a synek do teściowej podobny i z wyglądu i z charakteru koszmar normalnie
____________________
Pogubiłam się po drodze
ren133 08:41, 03 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
amelia_b napisał(a)
Mi sie za drugim razem udało nie dość że dziewczynka to skóra zdjęta że mnie,a synek do teściowej podobny i z wyglądu i z charakteru koszmar normalnie


Czyli u Ciebie znowu eM nieusatysfakcjonowany?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
nawigatorka 09:03, 03 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Mi sie za drugim razem udało nie dość że dziewczynka to skóra zdjęta że mnie,a synek do teściowej podobny i z wyglądu i z charakteru koszmar normalnie

Rozwalilas mnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Janina 09:24, 03 gru 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
inag napisał(a)

O jeju! Prawie 300 stron o wszystkim i o niczym Chciało Ci się??? Naprawde podziwiam!
Oczywiście że mi się chciało lubię czytać jak koś tworzy ogród, dobiera rośliny, sadzi, tworzy kompozycje. Można się zainspirować i dowiedzieć jak dbasz o ogród to bardzo ciekawe:
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
amelia_b 10:05, 03 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
ren133 napisał(a)


Czyli u Ciebie znowu eM nieusatysfakcjonowany?
Bo ja wiem,jakoś o trzecie maleństwo nie marudzi to chyba pogodził się z losem,ale ostatnio stwierdził że samodzielne po tatusiu,tylko nie bardzo wiem co miał na myśli
____________________
Pogubiłam się po drodze
ren133 10:35, 03 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
amelia_b napisał(a)
Bo ja wiem,jakoś o trzecie maleństwo nie marudzi to chyba pogodził się z losem,ale ostatnio stwierdził że samodzielne po tatusiu,tylko nie bardzo wiem co miał na myśli


Hi hi hi ... ... ale nie wyprowadzałaś go z błędu?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
frezja 13:51, 03 gru 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
amelia_b napisał(a)
Mi sie za drugim razem udało nie dość że dziewczynka to skóra zdjęta że mnie,a synek do teściowej podobny i z wyglądu i z charakteru koszmar normalnie


dobrze,ze teściowa tu nie bywa)
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies