Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

Alisonek 21:21, 08 sie 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
ooo kolega dla Franka, chyba są w podobnym wieku co???
Fajnie że z kicią lepiej, i że Tobie udały się wakacje.
a jak tam Twoje plany zagospodarowania szopki ogrodnika?bo już nie pamiętam czy na coś się zdecydowałaś skleroza
buziaki
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
agata19762 21:28, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
elzbieta_g napisał(a)

czytam , że z kotką już lepiej , to dobrze, że to tak się skończyło
synek koffaniutki, a co on trzyma w rączce przy tych pieskach?


Ela to psia zabawka ...
synuś fajny
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
inag 22:18, 08 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Zgadza się dziewczyny to psia zabawka. Taki skręcony sznurek do przeciągania się psiaków i gryzienia nasz już trochę wyeksploatowany
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:23, 08 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Alisonek napisał(a)
ooo kolega dla Franka, chyba są w podobnym wieku co???
Fajnie że z kicią lepiej, i że Tobie udały się wakacje.
a jak tam Twoje plany zagospodarowania szopki ogrodnika?bo już nie pamiętam czy na coś się zdecydowałaś skleroza
buziaki


Nawet na pewno 12 sierpnia skończy 1,5 roku. Gdyby się poznali czuję, że byliby nie do ogarnięcia
Co do szopki to właśnie zaczęłam działać. Powstają dwie długie i dosyć wysokie donice w ktore chcę wsadzić bluszcz. Mam nadzieję, że ładnie zarośnie te deski. Za rok może też wplączę w niego jakiegoś białego clematisa.. zobaczymy. Najwyżej będzie przesdzanko - nie pierwsze w mojej karierze
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:24, 08 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)


Ale fajne zdjęcia! Odpozdrawiam dla Szymona!


No to on jeszcze całuski na dobranoc przesyła
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:30, 08 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)


Felka przypomina mi pierwszego kocura sąsiedzkiego z lat dzieciństwa Cygan się nazywał i uwielbiałyśmy go.


Ona również da się uwielbiać
Moja babcia też miała kiedyś, dawno temu identyczną kotkę, jak jeszcze byłam dzieckiem. Wykarmiała i uczyła przetrwania wszystkie kociaki odrzucone przez jej córkę (której natura nie obdarzyła zbytnim instynktem macierzyńskim) Wszyscy ją uwielbialiśmy. Dożyła naprawdę sędziwego wieku..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agatanowa 23:29, 08 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
inag napisał(a)


No to on jeszcze całuski na dobranoc przesyła


dobranoc, kolorowych, bajecznych snów
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Viola 23:43, 08 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
I ja całuski przesyłam najpierw dla Felci na zdrowie, teraz buzię szoruje pumeksem, żeby była czysta i całuski dla Twojego szkrabka - uroczy maluch. I wie jak się z pieskami bawić
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 23:51, 08 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Viola napisał(a)
I ja całuski przesyłam najpierw dla Felci na zdrowie, teraz buzię szoruje pumeksem, żeby była czysta i całuski dla Twojego szkrabka - uroczy maluch. I wie jak się z pieskami bawić


Aż pumeksem nie musisz. - Jest zaszczepiona na prawie wszystkie możliwe choroby i cyklicznie odrobaczana. A małego od małego (jak to brzmi) uczymy jak ma się zachowywać w stosunku do zwierząt
Jutro idę na wesele do siostry i właśnie pomalowałam sobie paznokcie. Ledwo piszę ale nie odmówię sobie zobaczenia co u Ciebie słychać Idę. Chowaj się
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Alisonek 22:19, 09 sie 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
inag napisał(a)


Nawet na pewno 12 sierpnia skończy 1,5 roku. Gdyby się poznali czuję, że byliby nie do ogarnięcia
Co do szopki to właśnie zaczęłam działać. Powstają dwie długie i dosyć wysokie donice w ktore chcę wsadzić bluszcz. Mam nadzieję, że ładnie zarośnie te deski. Za rok może też wplączę w niego jakiegoś białego clematisa.. zobaczymy. Najwyżej będzie przesdzanko - nie pierwsze w mojej karierze

My w październiku będziemy mieli 1,5 roku nie byłoby tak z nimi źle, zresztą może kiedyś uda się spotkać
no to pokazuj prace nad donicami bo chętnie coś pomożemy
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies