Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

bdan 17:36, 10 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Pozdrowienie Ilonko. Szymonek cudny, to teraz taki najlepszy wiek, pamiętam jak mój syn był trochę starszy, miał trzy latka, to mówił : "Mamo ja cię tak kocham, że chyba się z Tobą ożenię" Teraz już nie chce.
Ale całe szczęście jeszcze z mamą na urlop da się namówić. Wrzucę zdjęcia u siebie, żebyś sobie popatrzyła jak duży za chwilkę będzie Twój syn
inag 12:18, 11 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Alisonek napisał(a)

My w październiku będziemy mieli 1,5 roku nie byłoby tak z nimi źle, zresztą może kiedyś uda się spotkać
no to pokazuj prace nad donicami bo chętnie coś pomożemy


Byłoby fajnie Nie mamy do siebie nawet tak daleko
Na razie nie odważę się wkleić zdjęć bo u mnie trwa wymiana ogrodzenia i jest wielki bałagan. Wszędzie stoją taczki, betoniarki, narzędzia, porozrzucany granit itd... A te donice to zwykłe proste, drewniane są..
Na razie mogę pokazać moje rozchodniki mr goodbud, birthday party i star dust z rozplenicą hammeln. Kupowałam ją taką malutką, że myślałam iż nie zakwitnie, a tu taka niespodzianka
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 12:22, 11 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 12:24, 11 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)
Pozdrowienie Ilonko. Szymonek cudny, to teraz taki najlepszy wiek, pamiętam jak mój syn był trochę starszy, miał trzy latka, to mówił : "Mamo ja cię tak kocham, że chyba się z Tobą ożenię" Teraz już nie chce.
Ale całe szczęście jeszcze z mamą na urlop da się namówić. Wrzucę zdjęcia u siebie, żebyś sobie popatrzyła jak duży za chwilkę będzie Twój syn


Idę szybko oglądać!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Viola 23:45, 11 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
inag napisał(a)


Kompozycja doskonała Oprawiłabym w ramki taki obrazek
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
martika 00:39, 12 sie 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
inag napisał(a)
I są:


Mam jeszcze po jednej takiej mniejszej donicy i jednej całkiem malutkiej. Planuję w nich posadzić dwie trawy miskant morningligtht i dwie hortensje... Mam nadzieję, że razem to będzie wyglądało ładnie i elegancko...
Zaraz przystępuję do dalszych zmian;-D

witaj, pieknie już jest, będę zaglądać. super te donice, gdzie można cos takiego kupić jeśli można sptac;? bo wlaśnie szukam ciekawych czarnych donic dwóch.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
bdan 07:11, 12 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
inag napisał(a)



Bardzo mi się podoba i taka duża kępa jeżówek, super
inag 08:41, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
martika napisał(a)

witaj, pieknie już jest, będę zaglądać. super te donice, gdzie można cos takiego kupić jeśli można sptac;? bo wlaśnie szukam ciekawych czarnych donic dwóch.


Dzięki! Odpowiem zaraz na pw bo nie wiem czy można zamieszczać tutaj linki
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 08:42, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)



Bardzo mi się podoba i taka duża kępa jeżówek, super


Uwierzysz jak powiem, że ta kępa to jedna sadzonka? Dostałam ją od babci w zeszłym roku. Ma już kilka lat.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
beta 14:11, 12 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
pozdrawiam Ilonko
słodki ten Twój synuś
a w ogrodzie cudnie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies