Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

bdan 14:14, 12 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
inag napisał(a)


Uwierzysz jak powiem, że ta kępa to jedna sadzonka? Dostałam ją od babci w zeszłym roku. Ma już kilka lat.


Ścinałaś ją na zimę, tak w ogóle cos z nia robisz,nawozisz, usuwasz jakieś przekwitnięte kwiatostany? W ogóle się nie znam, mam je pierwszy raz
jambosana 14:38, 12 sie 2014


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
inag napisał(a)



A nie mówiłam, że w drugiej połowie lata, jeżówki, trawy i rozchodniki będą zachwycać ! Jak zawsze cudne zdjęcia - synka, roślin i piesków.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
martika 15:05, 12 sie 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj, tak więc czekam na info na pw, w sprawie donic.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
inag 21:04, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)


Ścinałaś ją na zimę, tak w ogóle cos z nia robisz,nawozisz, usuwasz jakieś przekwitnięte kwiatostany? W ogóle się nie znam, mam je pierwszy raz


Ja ścinam jeżówki dopiero wczesną wiosną, bo te zaschnięte kwiatostany są piękną ozdobą zimą. Moja babcia natomiast ścina je już jesienią i kwitną nam tak samo. Jak już kwiaty przekwitną, po długich tygodniach obrywam tylko płatki i zostawiam te wypukłe środki, które bardzo mi się podobają. Co do nawożenia, to do tej pory nigdy tego nie robiłam. W tym roku czasami podlewam je Florovitem. To są naprawdę bezproblemowe byliny. Zobaczysz
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:05, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
martika napisał(a)
Witaj, tak więc czekam na info na pw, w sprawie donic.


Wysłałam. Przepraszam, że dopiero teraz ale cały dzisiejszy dzień miałam szalony
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:06, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
jambosana napisał(a)



A nie mówiłam, że w drugiej połowie lata, jeżówki, trawy i rozchodniki będą zachwycać ! Jak zawsze cudne zdjęcia - synka, roślin i piesków.


Jak zwykle miałaś rację! Wczoraj u Ciebie byłam. Obejrzałam nowe zdjęcia i nadrobiłam zaległości
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:08, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
beta napisał(a)
pozdrawiam Ilonko
słodki ten Twój synuś
a w ogrodzie cudnie

Bardzo dzięujemy i przesyłamy oboje całusy na dobranoc!!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
bdan 21:44, 12 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
inag napisał(a)


Ja ścinam jeżówki dopiero wczesną wiosną, bo te zaschnięte kwiatostany są piękną ozdobą zimą. Moja babcia natomiast ścina je już jesienią i kwitną nam tak samo. Jak już kwiaty przekwitną, po długich tygodniach obrywam tylko płatki i zostawiam te wypukłe środki, które bardzo mi się podobają. Co do nawożenia, to do tej pory nigdy tego nie robiłam. W tym roku czasami podlewam je Florovitem. To są naprawdę bezproblemowe byliny. Zobaczysz


Też tak zrobię, tzn. tak jak Ty a nie babcia
inag 22:34, 12 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)


Też tak zrobię, tzn. tak jak Ty a nie babcia


____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Alisonek 22:38, 12 sie 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
wielka kępa jeżówek od babci mnie powaliła, normalnie wow!!!! to są jednak te prawdziwe stare odmiany, te nowości już podobno tak się nie rozrastają, a szkoda.
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies