Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

Katkak 10:08, 12 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jolu deszcz niestety chyba pada już wszędzie, mnie też nie ominął i tak ma być podobno do końca tygodnia Pierogi powiadasz? Mmmmmm....pycha Pozdrawiam słonecznie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
dajana 15:04, 12 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Za te pierogi i miłe towarzystwo to i ja bym ci chętnie skosiła trawnik ,posiedziała na drewnianej werandzie nawet w kurtce byłoby przyjemnie a gdyby jeszcze mama się pojawiła to mogłabym nawet poczekać do następnego koszenia .Muszę spojrzeć na mapę jak daleko od siebie mamy .Odpisałam ci u siebie ale wpadłam tez na chwilkę i do ciebie się przywitać .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
jola54 22:13, 12 maj 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Kasiu, Danusiu, jesteście kochane dziewczyny. A z pierogami nie żartuję, po prostu zapraszam. Ale jednocześnie chciałabym prosić Was abyście napisały mi czy to jest kocimiętka czy inna roslinka. Dostałam malutki krzaczek i posadziłam w donicy. Bardzo się ucieszyłam bo chciałam mieć kocimiętkę, ale teraz mam wątpliwości

czy to jest kocimiętka?
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 22:27, 12 maj 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Kasiu, Danusiu, jesteście kochane dziewczyny. A z pierogami nie żartuję, po prostu zapraszam. Ale jednocześnie chciałabym prosić Was abyście napisały mi czy to jest kocimiętka czy inna roslinka. Dostałam malutki krzaczek i posadziłam w donicy. Bardzo się ucieszyłam bo chciałam mieć kocimiętkę, ale teraz mam wątpliwości

czy to jest kocimiętka?
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 22:44, 12 maj 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
To jest dąbrówka. Kocimiętka jest bardzo podobna do mięty, tylko kwiatki ciut inaczej ma ułożone.
Ale dąbrówka też ładny kwiatek, i ładnie zarasta w trawniku. Niżej masz kocimiętkę, na razie bez kwiatków.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 22:55, 12 maj 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
ach jak ja bym chciała mieć kocimiętkę,zachorowałam na nią jakten kot....Pytam wokoło i nikt nie ma . Może w przyszłym roku zapoluję.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 23:05, 12 maj 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
ach jak ja bym chciała mieć kocimiętkę,zachorowałam na nią jakten kot....Pytam wokoło i nikt nie ma . Może w przyszłym roku zapoluję.Kosiłam dzisiaj trawnik zdążyłam przed kolejną ulewą, ale kupię sobie w przyszłym roku kosiarkę spalinową na kółkach, bo tą kosą nie daję rady. pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 23:45, 12 maj 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A nie masz prądu w domku? To musisz spalinówkę nabyć.
Ręczna kosa do machania to nie dla kobietki. Miałam podkaszarkę na moje kilka metrów, ale pękła szpula,i już są nowe modele, a do starej nie ma części, to za psi grosz elektryczną nabyłam.
I jestem zadowolona.
Czy pracujesz w Bibliotece w Wojsławicach?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gocha 09:57, 13 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Jolu. Wpadłam Cię odwiedzić, jeśli pozwolisz. Masz super ogródek i cudowne pasje. Ja też lubię fotografować od zawsze kiedy pamiętam. Ponadto widzę , że mieszkasz w rejonach mi trochę znanych, zresztą też nie tak daleko od Lublina , w którym mieszkam. Mam bliską rodzinę w Chełmie, Hrubieszowie i okolicach i w Trzeszczanach a to chyba nie tak daleko od Ciebie. Będę wpadać i zaglądać do Twojego ogrodu i w wolnej chwili przeczytam cały Twój watek bo na razie tylko pismo obrazkowe przeoglądałam. Pozdrawiam.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
jola54 11:36, 13 maj 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu,nie mam pradu na działce, dlatego kupiłam kosę spalinową bo moja działka na poczatku to był ugór z 25-letnim stażem. Ale teraz jest w miare równo i mogę kupić spalinówke na kółkach tylko w tym roku cieniutko z kasą. A jeśli chodzi o kocimiętkę, to nie rób sobie kłopotu, gdzieś poszukam a adres moge Ci podac na priv tylko nie wiem jak się to robi. Pracuję w bibliotece od 6 lat , a przedtem w Domu Kultury. Za pół roku ide na emeryturę. Pozdrawiam buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies