Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

eda 14:19, 18 kwi 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Wszystkiego dobrego Jolu niech szczęście w twym domu zagości by było wiele radości

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 18:00, 19 kwi 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, - wiary, nadziei i miłości, dla Was kochani i waszych bliskich.

Najlepsze życzenia!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 10:07, 20 kwi 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Jolu wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych - duuuuuużo zdrówka życzę.Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
bartek_luberda 21:08, 24 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
jola54 23:30, 24 kwi 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Drugi dzień Świąt, całe popołudnie w ogródku z rodziną..




Śmingus-dyngus też był

moje dwa najpiękniejsze kwiaty w ogrodzie, ten w okularach mieszka w Warszawie, ma na imię Paulina i jest prawnikiem, a ten drugi młodszy kwiatuszek Natalia, jest fizjoterapeutką,ale pracuje na basenie jako ratownik.Mam jeszcze trzy kwiatuszki, Joannę 7latek, Jasia, 6latek i Piotrusia 5lat. Oczywiście są także ich mężowie,wspaniali zięciowie: Bartosz i Artur. Mam jeszcze kochaną mamę i męża, króry z uwagi na niedawny pobyt w szpitalu został w domu. I to jest cała moja rodzina. Innej nie mam.A kiedy wyjeżdżają wszyscy, robi się smutno i cicho.

Jak wracam z pracy, pod altanką czeka na mnie mama
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 23:45, 24 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Świetnie się bawiliście w święta. Mama chyba czyta książkę.
Miło tak, na świeżym powietrzu.
Miło m i również było poznać kwiatki ukochane z Twojego poletka. Całuski dla wszystkich.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 00:19, 25 kwi 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! mama jest zagorzałą czytelniczką, ale oczy ma już słabe. Denerwuje się i z tego powodu, że nie może już tak pracować na działce i pomagac mi.A to co widać, te wszystkie nasadzenia ławeczki i kompostownik, zrobiłyśmy same.Dlatego w moim ogródku, jest trochę prowizorki i wstydzę się pokazywać podpór pod winogrona, czy bluszcze, bo robiłam je sama i bardzo nieudolnie, Natomiast drzewka owocowe, które posadziłam ubiegłej wiosny, wszystkie pieknie się przyjęły i niektóre już kwitną.Każda roślinka posadzona w ubiegłym sezonie przetrwała zimę i pięknie sie rozrasta. I choć nie byłam z zamiłowania ogrodniczką, to ten malutki skrawek ziemi skradł mi serce do tego stopnia, że coraz mniej czasu mam na malowanie i to mnie martwi.Ale mojego ogródka nie zamieniłabym na najpiękniejszą pracownię, bo on nią jest. Tylko tego czasu tak mało, Praca i opieka nad mężem, wypełnia mi prawie całe dnie. Wczoraj do ciemnej nocy kosiłam trawnik kosą spalinową,a dzisiaj ręki nie czuję.

Ale dla takich widoków warto pracować


Pozdrawiam serdecznie buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
bartek_luberda 12:20, 25 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Cudowna rodzinka ja też tak mam wieczny brak czasu Wiadomo praca dom ogród czasami pózno wieczorem latam z konewką i się wsciekam że jeszcze więcej doniczek mieć nie mogłam itd Ale jednego dnia się bez ogródka nie wytrzyma
____________________
Ogródeczek
hanka_andrus 13:19, 25 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja z konieczności wytrzymuję, chociaż nie ukrywam, że wolę prace ogródkowe niż domowe.
O prowizorce Jolu, nie myśl, ustrojstwo zdaje egzamin i dobrze. Mój małżonek, prowizorycznie uszykował takich kilka, odszedł 5 lat temu, a prowizorki dalej stoją. I traktuję to jako zabytek muzealny.
Pozdrowienia dla Mamy. I zdrowia życzę Wam kobietki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Katkak 14:56, 25 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Fajna rodzinka Joluniu i Święta mieliście piękne, radosne, rodzinne, takie jak powinny być Pozdrawiam Cię gorąco
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies