Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Zielona 21:08, 04 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Mariolu, jakie masz doświadczenie z rozchodnikami? Czy Twoje z fotki z tabliczką są zwarte, czy się rozkładają? Szperam tu i tam w poszukiwaniu odmiany, która nie będzie się brzydko wykładała na boki. Masz jakąś wiedzę na temat Mr Goodbud? Podoba mi się bardzo kolor, ale nie wiem, jak się zachowuje po kilku latach...
paniprzyroda 13:26, 05 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aganiu, Poziomko, An_tre,Mala_Mi, Doniu72, Kindziu, Milko, Yolka bardzo Wam dziękuję, że zaglądacie i zostawiacie miłe słowa są balsamem dla duszy i działają lepiej, niż niejedno lekarstwo, co miałam okazję sprawdzić ostatnio na sobie
Wczoraj zamierzałam Was poodwiedzać, ale padła linia telefoniczna i to dosłownie, nie w przenośni. Podorano słup cementowy z linią telefoniczną Mam w tej chwili tymczasowe połączenie, słup wymienią w przyszłym tygodniu.
Bogdziu, Nikito Karolino mam nadzieję, że na wszystkie pytania odpowiem jutro
____________________
Dwa ogrody
monteverde 13:30, 05 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajnego masz kowala na te ozdoby ogrodowe Parky zachwyca kwitnieniem pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 13:33, 05 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Trzymam kciuki za słup i zdrowiej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
paniprzyroda 13:35, 05 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Marto, różowe rozchodniki mam rozmnożone z jednej kępy, która wiele lat rosła u mnie na skalniaku w ekstremalnych warunkach ( brak wody ), mimo to nie wykładała się na boki. Ciemne rozchodniki rosną drugi rok i jeden brzydko zgubił liście, dobrze, że zasłaniają go trawki. Nie zastanawiałam się dlaczego, będę dociekać poźniej, są do podziału wiosną i zmienią miejsce. Myślę, że rozchodniki rozkładają się na boki bardziej pod wpływem nadmiernego nawożenia niż jego braku. Poza tym są to jedne z łatwiejszych roślin do mnożenia
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 13:40, 05 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu - kowal zdolny, to fakt mam coś jeszcze do pokazania, tylko fotek niet Parky mnie pozytywnie zaskoczyła i kupię jeszcze dwie z tego samego źródła w październiku

Milka - muszę, jutro będzie u mnie Bogdzia z dziewczynami i choćby na ostatnim gwizdku, to nie odpuszczę A tak na poważnie, to lepiej jest, dziękuję i buziam
____________________
Dwa ogrody
AgnieszkaW 13:48, 05 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Mariolko, pięknie dopieszczone te twoje rabatki Ozdoby kute są baaardzo w moim stylu, szczególnie ważka Życzę udanego spotkania.

____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Margarete 13:56, 05 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
"Heloł"
Zagladam bo chciałam byc na bieżaco .
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 15:59, 05 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Dziękuję za informację o rozchodnikach Cenniejsza niż opisy na etykietach, bo z doświadczenia.

Pozdrawiam
Margarete 16:44, 05 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Dziękuję za informację o rozchodnikach Cenniejsza niż opisy na etykietach, bo z doświadczenia.

Pozdrawiam

Marta ja mam 2 kepy rozchpdnikow rózowych - bede rozsadzac je wiosna to słuze ci. Mój jeden jest w tym samym miejscu 2 rok i wyrósł bardzow góre pcha sie i rozklada na wszystko - próbuje konkurowac nawet z hortensja annabel. Druga kepe przesadzałam w tym roku jak robiłam bukszpanowe kulkowisko i ten chyba z tego powodu jest o połowe niższy - kwitnie pieknie , nic mu sie nie dzieje złego tyle ze nie wyrósł jak głupi. Jego wysokosc mi odpowiada i pasuje do całości rabty. Tak wiec bede go chyba co roku wyjmowac z ziemi i przesadzac o 10-15 cm żeby go utrzymac w ryzach...

Wiosna słuze moimi rozchodnikami a zajrzyj jeszcze do naszej Anitki (Ogródek Anity) zobacz jakie ona ma fajne inne odmiany tych rozchodników.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies