Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Nikita 22:04, 26 sie 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Smutno dziś... deszczowo i ponuro, wpadłam więc kolorki podglądnąć.
Buziaki przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Bogdzia 22:16, 26 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)


[b]Milka
, rozchodniki różowe Widuję od kilku lat w jednym miejscu piękny lawendowy rozchodnik, rośnie niesamowicie, aż mam ochotę zatrzymać się i poprosić o sadzonkę, ale mi głupio


Zaproponuj wymianę na coś innego i wtedy pewnie się zgodzi bez oporów.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 22:48, 26 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
popcarol napisał(a)
Ale kwiatuszki cudne
Mariolko, pokażesz swoje trytomy limonkowe? Widziałyśmy na targach w niedzielę, ale one podobno przemarzają? Jakie masz doświadczenia?
pozdrawiam!


Karolina, jak napisałam wcześniej 2 trytomy mam od ubiegłego roku, dwie dokupiłam jakiś miesiąc temu. Zimy praktycznie nie było, przezimowały więc bez problemu. Wiosną ścięłam przy samej ziemi. U mnie kosztowała 7 zł ładna sadzonka na rynku Kupić Ci jak będą?
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:55, 26 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nikita napisał(a)
Smutno dziś... deszczowo i ponuro, wpadłam więc kolorki podglądnąć.
Buziaki przesyłam


Dziś miałam tak wypełniony dzień, że nawet nie zwracałam uwagi na pogodę. Zero ogrodu.
Ale mam dla Ciebie takiego dziwaka na rozproszenie smutków
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:01, 26 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdzia napisał(a)


Zaproponuj wymianę na coś innego i wtedy pewnie się zgodzi bez oporów.Pozdrówka.


Może kiedyś się odważę

Parky w sobotę
____________________
Dwa ogrody
popcorn 12:01, 27 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, na razie dziękuję; może kiedyś jak coś mi padnie. Dzięki za propozycję Były na wystawie w niedzielę, nawet nie pytałam po ile - spytałam z ciekawości, ostatnio Danusia je sadzi.
Cudne są u Ciebie

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 15:24, 27 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Rano świeciło słońce, wykorzystałam chwilę, potem padało, ale i tak czas spędzam w kuchni przy leczu i powidłach śliwkowych
Powojnik rurowaty/rurkowaty? Przesadzony do nowego kilkanaście dni temu, spokojnie daje radę

Hortensje Grandiflora, sadzone jesienią ubiegłego roku, młody dereń już się przebarwia, nie za bardzo pasuje mu glina, rośnie w tym miejscu drugi rok i jeszcze ze dwa lata miną, zanim zaaklimatyzuje się na dobre

ta sama rabata od środka ogrodu, w tej części trawa nadal nie posiana za kostrzewą bergenie, chyba wreszcie na docelowym miejscu

część środkowa z prawej strony

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 15:42, 27 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karolino, przyjeżdżasz? Cieszę się

środkowa rabatka bylinowa, w tle młoda katalpa i swojskie widoki, ale szmaragdy już rosną Dogadaliśmy się z sąsiadem i posadziliśmy w tym samym czasie żywopłot, szmaragdy rosną co pół metra na zmianę po obu stronach siatki.

Luis Odier na szczęście jeszcze zdrowa

Fres Pink, też zdrowa i prawie cały czas kwitnie

Charles de Gaulle

____________________
Dwa ogrody
popcorn 15:54, 27 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, jak nic mi planów nie zepsuje, to przybywam, jeśli Dziewczyny mnie zgarną

Cudnie u Ciebie!
Ale to nie są incrediball, nie te kwiaty? Louis O u mnie chyba zostanie przemeldowanie do Teściowej, mam 2 szt i są tak wybujałe, że nie pasują mi na przody rabaty, wszystko zasłaniają. I kwiatki takie sobie - ładne ale małe..
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 16:00, 27 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karola, masz rację, to ma być Grandiflora, już poprawiam LO zostanie tam, gdzie rośnie, właśnie z tyłu rabaty. Za to inne muszę przesadzić jesienią
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies