Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 21:11, 07 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
zostawiła biżuterię


tron


damy dworu


li tylko w towarzystwie wiernych służek


____________________
Dwa ogrody
monteverde 21:16, 07 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bardzo poetycko opisana wystawa
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Konstancja30 21:19, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mariolko ... ja na kutnowskim festiwalu róż byłam po raz pierwszy ... nie widziałam poprzednich więc nie mam porównania ...

zawsze staram się wyciągnąć z tego w czym biorę udział na maksa endorfin ... w Kutnie też wyciągnęłam ... ale róż ... takich do kupienia ... brakowało mi okrutnie ... oczekiwałam festiwalu róż ... i tego, że divy zabiorę z sobą ... niestety dotarłyśmy z Kasią późnym popołudniem i róż do kupienia pozostało niewiele ... a tych z rodowodem to w zasadzie nie było ... na otarcie łez były zawilce japońskie ... słowem byliny i trawki uratowały głód nabycia ...

za to z pokazów florystycznych wyszłam otumaniona urokiem ... subtelnością lub dla odmiany ostrością kompozycji ... zawsze wiedziałam, że róże mają w sobie potencjał ale wczoraj sobie to zwizualizowałam przenosząc dojrzaną ideę aranżacji na rabaty ...

szkoda, że się nie spotkałyśmy ale nasz wyjazd był spontaniczną wyprawą i dotarłyśmy jak wspomniałam dość póxno) ... może nam się uda nastepnym razem
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
paniprzyroda 21:19, 07 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
wybrała ożywcze promienie słońca, odrobinę cienia i wody oraz towarzystwo


Jej Wysokość Królowa




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:58, 07 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu Monte dziękuję, listu jeszcze nie otrzymałam

Konstancjo, baaardzo żałuję, byłaś tak blisko
Rozumiem doskonale Twoje endorfiny, bo sama mam podobne na tego typu imprezach czy kiermaszach roślinnych.
Niestety, div nie było wiele i pewnie rozeszły się jak świeże bułeczki, jeżeli w ogóle były
co do aranżacji, to każdy ma swoje własne wysublimowane poczucie estetyki i piękna
pisząc o kompozycjach florystycznych miałam na myśli poprzednie wystawy, kiedy ich ilość była znacząca( kompozycji), zajmowały każdą wolną przestrzeń a fantazja i pomysłowość oraz mistrzostwo wykonania przekraczały nasze dosłowne pojmowanie materii jako takiej, wirtuozeria skojarzeń w zakresie koloru zachwycała
mam nadzieję, że tematyka przyszłego roku pozwoli na rozwinięcie skrzydeł florystom może mniej znanym, ale za to z zaskakującymi pomysłami i zdolnymi paluszkami.
Niemniej cieszę się, że może będzie następny raz
____________________
Dwa ogrody
monteverde 22:06, 07 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Aniu Monte dziękuję, listu jeszcze nie otrzymałam

Konstancjo, baaardzo żałuję, byłaś tak blisko
Rozumiem doskonale Twoje endorfiny, bo sama mam podobne na tego typu imprezach czy kiermaszach roślinnych.
Niestety, div nie było wiele i pewnie rozeszły się jak świeże bułeczki, jeżeli w ogóle były
co do aranżacji, to każdy ma swoje własne wysublimowane poczucie estetyki i piękna
pisząc o kompozycjach florystycznych miałam na myśli poprzednie wystawy, kiedy ich ilość była znacząca( kompozycji), zajmowały każdą wolną przestrzeń a fantazja i pomysłowość oraz mistrzostwo wykonania przekraczały nasze dosłowne pojmowanie materii jako takiej, wirtuozeria skojarzeń w zakresie koloru zachwycała
mam nadzieję, że tematyka przyszłego roku pozwoli na rozwinięcie skrzydeł florystom może mniej znanym, ale za to z zaskakującymi pomysłami i zdolnymi paluszkami.
Niemniej cieszę się, że może będzie następny raz

??????????? a poszedł jako priorytet przed piątkiem
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Luiza 22:15, 07 wrz 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Dziękuję za przyjęcie i czekamy (grupa łódzka)na odwiedziny!!
paniprzyroda 22:22, 07 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Najładniejszą różą wystawy została Parole hodowca Kordes Shone producent RosaĆwik

Aniu
, może jeszcze list dojdzie, mam nadzieję
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 22:58, 07 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

??????????? a poszedł jako priorytet przed piątkiem


Mnie An -Tre wysłała na poczatku tamtego tygodnia i do dzis nie doszedł , tez priorytet.

Pieknie opisalas i pokazałas wystawe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 23:05, 07 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Najładniejszą różą wystawy została Parole hodowca Kordes Shone producent RosaĆwik

Aniu
, może jeszcze list dojdzie, mam nadzieję

Piękna róża o dużych kwiatach ja mam Sweet Parole bo Parole nie było jak kupowałam u Ćwików, ale nie żałuję
Musi a i tak im zrobię awanturę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies