Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Gocha 09:49, 13 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mariolko widzę że Tolbiac dostała już śliczną ozdobę z nazwą.Tylko pozazdrościć takiego synia. Cudnie na rabatach masz. Ja w tym roku kupiłam Queen of Sweden i jestem z nich bardzo zadowolona- śliczny kwiat i bardzo szybko wypuszcza nowe pędę takie grubaśne. I róża Royal Jubilee którą kupiłam razem z Królową mimo że zwiesza główki to jest ładna bo ma już mnóstwo nowych gałązek wyrastających na poprzednich i pewnie cały czas będzie kwitła i jest taka delikatna. I chyba niestety złapałam jakąś chorobę różyczkową bo mi się chce kupować coraz to nowe róże. A to też m. in. dzięki Tobie. Mariolko gdybyśmy się miały gdzieś spotkać jeszcze to jak będzie można wtedy ukopać a będziesz miała to wiązówka i ostrogowiec biały- chętna jestem kiedyś przy okazji. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Olili 20:09, 13 cze 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386


i nowość u mnie maleństwa ubiegłoroczne





Niebezpiecznie mi się spodobała...Jak je na imię??

Dotarłam do końca wątku Super sprawa tak przeczytać od początku do bieżącej strony
Rabaty stały się takie tłuściutkie No i ślicznie jest.

P.S.
Na informację czekam grzecznie.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
paniprzyroda 11:47, 15 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gocha, ozdoba dla Rose de Tolbiac jeszcze nie pomalowana, nadal się zastanawiam sadzonki ok
Pashmina

Chippendale

Lions Rose

Pomponella
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 11:56, 15 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Izo, nie wiem, co napisać, trzeba było dużo cierpliwości, by przeczytać to wszystko sama rzadko wracam do swego wątku, nieustający brak czasu i inne zajęcia, no chyba że czegoś szukam. Różyczka to Petticoat, młode sadzonki z jesieni, różnie wystartowały. Info będzie

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 12:09, 15 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgosiu, jesteś dobrą duszyczką mego wątku
Dla Ciebie Leoś, wiem, że go lubisz

ewsyg - ha, ha, coś w tym jest, bo zdarza mi się czasami powyzywać, że ją ( roślinę ) wyrzucę, wykopię, albo zachwycam się głośno Mam tę możliwość, bo z reguły zawsze sama jestem w ogrodzie
Dla Ciebie Parky, absolutnie cudowna w tej chwili, trzeci rok u mnie


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 12:16, 15 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, dzięki za info o wiązówce, muszę podejrzeć, czy się rozmnaża, bo mam na nią pomysł. a Elmshorn może gdzieś wcisnę, ale jeszcze nie teraz. Bylinowe mają to do siebie, jak sama wiesz najlepiej, że się niebezpiecznie szybko rozrastają...
dla Ciebie widoczek
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 12:24, 15 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariolka floksy juz u ciebie kwitna?U mnie jeszcze długo trzeba bedzie na nie poczekac.Róze piękne i wszystko inne tez.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 12:41, 15 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
'Parky' przegrała u mnie z 'Artemis' (to był wybór). Ale jest piękna i kusi. Rabaty pełne, tłuste, bylinowe, kwitnące, pachnące, ciekawe - po prostu boskie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasya 13:48, 15 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41973
No właśnie ... Jak to floksy ?
Ja mam od Bogdzi to pewnie tez jeszcze długo...
Róże piękne, mam tylko niektóre ale u mnie one jeszcze nie kwitną
W ogóle u mnie jeszcze połowa w pąkach...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gabriela 21:33, 15 cze 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Kwitną Ci już floksy? Niemożliwe, nawet floks maculata jeszcze nie zaczął, a jest najwcześniejszy.

To powyżej, to taka impresja, bo miałam się zachwycać zasadniczo różami i tabliczkami, jedne i drugie są spektakularne.
Ja mam łupek na tabliczki i zawijane pręty do wbicia w ziemię i zawieszenia tabliczek. Dogadałam się z jednym takim ze wsi, że ja mu poradzę,co tam potrzebuje, a on mi te tabliczki wytnie i dziurki zrobi, zobaczymy.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies