Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 23:41, 20 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
mira napisał(a)
Ależ bujnie aż się chce bukiety robić, róż masz sporo i takie dorodne krzaki
melduję że z nasion od Ciebie mam piękne ożanki, mało tego zostały paletki z wysianymi na zimę i nie rzemarzły - zaraz będą kwitnąć

pozdrawiam


Mireczko
, bardzo miło czytać takie słowa, dobrze, że wysiewy ożanki udały się. Może i ja wypatrzę jakieś nasionka u Ciebie
Z róż w tym roku bardzo się cieszę, bo faktycznie dają popis aż miło. Nawet wizyty różomaniaczek miejscowych mam i wąchanie jest, i herbatka różana Szkoda, że czasu za mało na delektowanie się ogrodem, chociaż jeszcze trzy dni i wakacje Niemniej wczoraj ogołociłam od dołu LO i wycięłam w pień mrsJL, bo ona właśnie cała w plamy juz była i zarażała pozostałe. Mogłam wcześniej posłuchać Małej Mi, że paskuda, żal było kwiecia i zapachu.
TG


i nn pnąca



Artemis w drugim roku, potrzebne mi są jeszcze dwie na uzupełnienie tej rabaty, jakoś nie mogę ich dopaść
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:10, 21 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krys napisał(a)
Wow pewnie sasiedzi wiszą na siatce i wąchaja,cudnie


Krysiu
, na siatce nie wiszą, ale zerkają Co ja też robię zawsze, ilekroć po drodze widzę kwiaty
Parky


Parole, faktycznie kwiat olbrzymi, ale mało ich, pewnie ja wykopię i oddam, bo i tak wciśnięta pod hortensje

zaczęły kolejne: Petticoat
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:46, 21 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
ślicznotka od Karoli

Laguna pachnie w całym ogrodzie

te czosnki nadal piękne

i na koniec
____________________
Dwa ogrody
Kuklik 07:45, 21 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Ten koniec rewelacyjny
Piękne rabaty pełne kwiatów... tak lubię najbardziej
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
mira 08:54, 21 cze 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Wypatruj chętnie nasiona wysle.
Wszyscy narzekają na róże a u ciebie busz. Kusisz tymi morelami, lagune widzilam u @Vivy i tez mnie dręczy
Trzeba delektować!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bogdzia 20:46, 22 cze 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Alez masz olbrzymki róże, piękne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
tulucy 22:33, 22 cze 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
A ja trafiłam na Pirouette w mojej szkółce i teraz główkuję, gdzie ją posadzić...

Pięknie i róże piękne..
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jankosia 00:31, 23 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No więc nadrobiłam zaległości u ciebie Podobno wybierasz się do mnie? Taka jedna z forum przyjechała ostatnio, pokręciła się pokręciła, i stwierdziła: "Dobrze dobrze, może być. Pani przyroda przyjedzie tutaj to jej się spodoba"- stąd wiem że się wybierasz

Róże masz bossskie po prostu- kipią kwieciem i aż wylewają się z rabat. Ja nie przepadam, ale u innych bardzo mi się podobają. W zeszłym roku u Anki Pergolowej widziałam pashminę. Zwykle najbardziej przemawiają do mnie różyczki wyglądające na dzikie, z żółtym oczkiem i niewielką ilością płatków ale ta wyjątkowo i nie wiadomo dlaczego spodobała mi się Ale to u innych

Piwonie też masz przepiękne. Tniesz ich do wazonu? Uwielbiam bukiety piwonii. Bez dodatków najlepiej
Aha, kosmatek nadzieliłam, trochę już nawet rozdałam a reszta rośnie w doniczkach i czeka lepszych czasów. Wiem gdzie wylądują ale tam jeszcze nic nie jest tknięte więc... Widziałam je w tym roku rosnące w szkółce (sklepiku ogrodniczym bardziej) pod drzewem w większej plamie i super wyglądały - kwitły akurat, ale i bez tego seledyn liści aż bił po oczach w cieniu

Buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Pszczelarnia 10:34, 23 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Różanie - pięknie.

Czemu LO od dołu wycięłaś? Miała plamy? M JL już dawno spaliłam - niestety.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margarete 16:45, 23 cze 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bujnie, pięknie, kolorowo....no zjawiskowo twój ogród wygląda Mariolka - Krysia ma racje muszą ci sąsiedzi zazdrościć a jak nie zazdrościc to przynajmniej z życzliwym zainteresowaniem podgladać.
Ale tam, pal sześć sąsiadów - ty masz radoche na pewno że takie fajne miejsce stworzyłaś.
Ja też kocham czerwiec w ogrodzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies