Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

tabliczkazna... 23:42, 12 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ania74 napisał(a)
Zgadzam się! rewelka!
Uff... wróciłam do domu pół godziny temu. Dzieciaki wybawione, ledwo żywe. Zewłok Adasia zaniosłam z samochodu prosto do łóżeczka... Śpi słodziak :0
Starszaki chwilę po nim padli. Zadanie wykonane

Ogrodu dzisiaj na oczy nie widziałam... w biegu ino...


Dzieci sa dobre tez w takich akcjach: "nieeee, ja nie jestem śpiąca" i nie mija 5 minut kiedy słyszę znajome pochrapywanie )) Zwłaszcza po basenie lub innych atrakcjach

Ty masz trzy foteliki ? o, mamma mia! jeździsz Ikarusem?
____________________
Marta
Ania74 08:13, 13 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Potwierdzam!
Mam trzy foteliki z tyłu - jakoś się mieszczą. Ale zapinania pasów nie cierpię!
I nie jeżdżę Ikarusem

Piękne mgły dzisiaj rano były. Sierpniowe...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
kosolka 08:28, 13 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ania74 napisał(a)
Potwierdzam!
Mam trzy foteliki z tyłu - jakoś się mieszczą. Ale zapinania pasów nie cierpię!
I nie jeżdżę Ikarusem

Piękne mgły dzisiaj rano były. Sierpniowe...


U nas dzisiaj też mgły. Plus przebijające je promienie słońca. Piękne widoki na dzień dobry podczas jazdy do pracy. Czuję jesien..
Spokojnego dnia!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
10:16, 13 sie 2014
Jejciu tylko nie jesieniucha...chociaż czuć już ją w powietrzu...
Miłego dnia
marta_d 10:52, 13 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
jesien też piękna najbardziej lubię wrzesień i październik też jeszcze bywa znośny, za to listopad mogłabym cały przespać
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Ania74 11:02, 13 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
marta_d napisał(a)
jesien też piękna najbardziej lubię wrzesień i październik też jeszcze bywa znośny, za to listopad mogłabym cały przespać

To całkiem jak ja... okropny miesiąc!
Może wreszcie wtedy wezmę się za dom, który leży odłogiem odkąd można coś robić na dworze - czyli całe lato i pół wiosny

I weź te dzieciaki ubieraj i rozbieraj w kółko. Opatulaj... eh - kocham lato!
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
kosolka 11:03, 13 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
marta_d napisał(a)
jesien też piękna najbardziej lubię wrzesień i październik też jeszcze bywa znośny, za to listopad mogłabym cały przespać


Każdy miesiąc ma swoje plusy Jesień, taka kolorowa, pachnąca dymem, zamglona albo zaszroniona rano, później słoneczna - taką to chyba każdy kocha W listopadzie popołudniami i wieczorami robiłam wianki albo aniołki - już świątecznie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 11:06, 13 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
I mimo tego że KOCHAM lato i upały, to w połowie sierpnia zawsze wypatruję i czekam na jesień A później na śnieżną zimę, a później na kiełkujące roślinki spod śniegu.. I tak w kółko
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 11:08, 13 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kosolka napisał(a)


Każdy miesiąc ma swoje plusy Jesień, taka kolorowa, pachnąca dymem, zamglona albo zaszroniona rano, później słoneczna - taką to chyba każdy kocha W listopadzie popołudniami i wieczorami robiłam wianki albo aniołki - już świątecznie


ja też - rękodzieło na sobotnie wieczorki tylko manualnie to moja siostra bardziej uzdolniona w zeszłym roku zrobiłam wianek na drzwi, zostały mi słomiane krążki i coś wymodzę w tym roku
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 11:08, 13 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kosolka napisał(a)
I mimo tego że KOCHAM lato i upały, to w połowie sierpnia zawsze wypatruję i czekam na jesień A później na śnieżną zimę, a później na kiełkujące roślinki spod śniegu.. I tak w kółko


dokładnie !!!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies