Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Marzenaka 22:54, 15 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witaj! Jestem pod wrażeniem twojego ogrodu, pięknie, jak z bajki
____________________
Ogród Marzeny
Warmia 19:30, 16 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Przemku, gdzieś Ty znowu zaginął? Już nawet swój wątek założyłam, zdjęć nawstawiałam, a Ty śpisz... czy co buuuu
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
bartek_luberda 21:46, 17 cze 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Piknie
____________________
Ogródeczek
Ozz 18:59, 18 cze 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Bonica już kwitnie?
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
katarzynkak 23:28, 18 cze 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Ależ pieknie....

pozdrawiam
k
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Agania 15:44, 19 cze 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pięknie ogród pokazujesz, linie rabat to profeska i kolory, żurawkowa alejka super dopieszcza całość, najbardziej podziwiam twoje kule nie tylko bukszpanowe, ale masz rękę do cięcia
Pozdrawiam prawie weekendowo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
admete 20:37, 19 cze 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Przemku brak słów!!!
A wiem że to kwiecie to dopiero początek - dopiero się rozkręci
Tworzysz naprawdę energetyzujący ogród!!!

Pozdrawiam i udanego weekendu życzę
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
AgataBC 21:25, 19 cze 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ja też życzę miłego weekendu koło poniedziałku pierwszy pąk Edenki się otworzy .. sama jestem ciekawa.. Tiarelle od Ciebie mają się dobrze
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Gardener27 15:39, 20 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Ostóżki już u Ciebie szaleją - u mnie dopiero w pąkach. Też mam taki czosnek, ale jeszcze nie pokazał swoich kwiatów Śliczna Twoja łąka Przy okazji załapał się też kawałek warzywniaka - już robi wrażenie


Ewo mam u siebie tylko parę ostróżek w różnych kolorach które dostałem w ramach reklamacji od producenta nasion w tamtym roku Swoją drogą to miło z ich strony że przysłali mi już gotowe sadzonki ze swoich prywatnych plantacji Ostróżki kwitną nieprzerwanie od dwóch tygodni i nie w głowie im kończyć kwitnienie Bardzo ładnie prezentują się podsadzone wokół bylinami dzięki czemu też się nie pokładają
Czosnek bułgarski ma bardzo egzotyczny wygląd Miałem go więcej ale niestety tylko trzy cebule mi przezimowały Na jesień muszę więcej go posadzić
Warzywnik został dzisiaj ostatecznie skompletowany pod względem roślin Teraz tylko czekać jak wszystko się rozrośnie i wyda plon Pojawią się w nim również ciekawe elementy wypoczynkowe ale wszystko w swoim czasie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:49, 20 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)


Przemku te czerwone żurawki to dokładnie jaka odmiana, dają radę w słońcu?


Ewo w tym miejscu są posadzone dwie odmiany żurawek Bliżej trawnika jest rząd heucher Berry Smoothie a za nimi heuchery Amber Lady To młode nasadzenia robione jesienią podczas zmian na rabatach Myślę że w następnym roku pokarzą swoje piękno Z moich obserwacji wynika że większość żurawek ładniej rośnie w pełnym słońcu niż w cieniu oczywiście poza wyjątkami np. heuchera Creme Brulee , Gold Strike


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies