Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 16:53, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anita1978 napisał(a)
Warzywnik pierwsza klasa! Ale ja sie wyłamię i powiem, ze mi w nim najbardziej podobają się piękne i dorodne warzywa! Jami



Warzywa w tym roku bardzo słabo rosną Jak porównuję zdjęcia z tamtego sezonu z tym to widać olbrzymią różnicę Najgorzej jest z ogórkami Siałem je już trzeci raz i dopiero wyszły z gruntu Kiedy ja się doczekam pierwszych plonów ? mam nadzieję że się doczekam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:59, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
sylwia_slomczewska napisał(a)
No warzywnik ma klasę, nasuwają mi się klimaty pałacowe, wyższa szkoła jazdy, żeby stworzyć coś takiego, brawo.


Sylwio u mnie skromny ogródek, gdzie mu tam do wielkich założeń Warzywnik w planach miał wyglądać trochę inaczej ale z tego efektu również jestem zadowolony

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:07, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Benia napisał(a)

Cieszę się, że jesteś zadowolony, myślę że te rozchodniki tak się odwdzięczają, bo parę lat temu ich pra pra pra itd praprzodka uratowałam od pewnej śmierci Dostał drugą szansę od życia i zagościł w ogródku mojej mamy u której wówczas mieszkałam, był dzielony i dzielony a później wydawany wydawany Taka roślinka z odzysku
jak dla mnie urocza bo od samej wiosny aż do zimy z miesiaca na miesiąc wygląda inaczej
A co do imienia to historia trochę zabawna ale nie będę Ci nią głowy zawracać.



Czytam że rozchodniki też mają ciekawą historię Teraz wiem dlaczego one tak ładnie rosną Swoją drogą na początku gościły u Twojej mamy, potem u Ciebie, obecnie u mnie a już moja koleżanka z pracy o nie pytała i pewnie na jesień będą u niej Radość sprawia nie tylko posiadanie roślin ale również dzielenie się nimi z bliskimi
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:10, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
GosiaJoanna napisał(a)
Przemek warzywnik piękny i te krzesła ...zakochałam się w warzywniku oczywiście hehe



Heheheh Warzywniki wracają do łask wiec warto je pokochać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:11, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nallar napisał(a)
Pozwolisz że nic nie napiszę, mowę mi odjęło, ręce mi opadły.


Hmmm .... aż tak źle ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
mirkaka 17:18, 22 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Witam, podziwiam ogród, masz talent do zbiorowych nasadzeń, kwitnące żurawki zrobiły na mnie ogromne wrażenie Czy kupowałeś takie ich ilości czy sam je sobie rozmnożyłeś? Ja nie mogę się oprzeć kolekcjonowaniu żurawek, każdą chcę mieć, ale dopiero jak zobaczyłam łany u Ciebie to puknęłam się w głowę, dopiero w takiej ilości robią wrażenie
Warzywniak piękny, z tymi krzesłami niewiarygodny Ty chyba siedzisz w nim codziennie bo jednego chwaścika nie widać
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gardener27 17:19, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
admete napisał(a)
Przemku czekałam na zdjęcia Twojego warzywnika
Nawet słowa nie mogę znaleźć na jego określenie
boski, fantastyczny, cudowny to zdecydowanie za mało!!!

Połączenie kwiatów, warzyw i tych nienagannych trawniczków plus niebieskie dodatki - to tak niesamowity mix że szok

zobacz tak niedaleko siebie mieszkamy a moje trytomy i czosnki dawno już przekwitły

Pozdrawiam i życzę Panu lżejszego tygodnia i duuuuuużo czasu na zajmowanie się ogrodem


Agnieszko jesteś bardzo miła Tyle ciepłych słów naraz że się aż zarumieniłem Nie tak dawno temu byłem u Ciebie i oglądałem Twój warzywnik jaki rok temu robiła ekipa Pana Tomka Truskawki Ci pięknie obrodziły a bób pewnie żuj dojrzewa do zbioru

Moje trytomy dopiero zaczynają kwitnąć a z czosnków zostały mi jeszcze tylko główkowate Ciekaw jestem jaki będą miały kolor bo nie pamiętam co sadziłem

Bardzo dziękuję za życzenia Obecnie są bardzo na miejscu Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:23, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agatek napisał(a)
Zostawiam same ochy i achy
warzywnik marzenie


Dziękuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:36, 22 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Konieczki napisał(a)
Super pomysł na warzywniak Miodzio
zdjęcia ekstra tylko czemu je podrasowujesz? Nie wierzę że nic nie robi z nasyceniem barw, mnie się to nie podoba. Ja wiem że jestem wredna, ale szczera.


Dziękuję za słowa uznania za warzywnik
Mój aparat posiada filtr który wydobywa głębie koloru Dzięki czemu obraz wygląda według mnie ciekawiej W ten sposób o dłuższego czasu pokazuję swój ogród Są zwolennicy i przeciwnicy tej szkoły ale każdy ma prawo do swojego zdania
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Warmia 17:44, 22 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Warzywa w tym roku faktycznie jakoś kiepsko rosną. Ja też dosiewałam ogórki, fasolkę i koperek Oby wogóle jakieś zbiory były
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies