Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Ewa_w_ogrodzie 21:22, 21 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Gardener27 napisał(a)



Te żółte (pomarańczowe) kwiatki na pierwszym planie jak się nazywają?
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Warmia 21:38, 21 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Cholerka to jest nie fair, że Ty masz tak ładnie W warzywniaku podoba mi się wszystko, a najbardziej niebieskie krzesła
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Gardener27 21:39, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mathildis napisał(a)
Dzięki Twoja odpowiedź jest bardzo pomocna już wiem, że na tej rabacie o której myślałam jednak posadzę hosty lub brunnery, a miodunka pójdzie w inne miejsce.
Nazwa bodziszka do zeszytu, ale jakbym w zapiskach nie mogła później znaleźć to Cię jeszcze zapytam... planuję bodziszkową rabatę, ale to oczywiście troszkę potrwa bo najpierw trzeba odperzyć, trochę piasek urobić i dopiero sadzić

edit: mam nadzieję, że jak będę kupować Rozanne to nikt mnie nie oszuka i faktycznie będzie to taki fajny bodziszek jak piszą na necie...


Aniu zawsze służę pomocą Nowa rabata na pewno będzie piękna

Najważniejsza podczas sadzenia oczywiście jest gleba Jak dorzucisz tam sporo żyznej materii to rośliny będą rosły jak na drożdżach
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:45, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Benia napisał(a)

O jeju jeju jak oficjalnie
Tylko bez nazwisk proszę

Wiadomość przeczytana i przyjęta do wiadomości. Wiszę Ci jeszcze zdjęcia żurawek... ale kiedyś wyślę Ci cały plik a co do warzywnika to powinieneś być dumny bo piękniejszego i tak dopieszczonego w życiu jeszcze nie widziałam - super super super
Ps. na jakimś zdjęciu dopatrzyłam się rozchodników, to może te z moich rodzinnych stron?...


Oj ... nie chciałem Wybacz Beniu Jakoś tak mi się napisało ale imię masz piękne

Dziękuję za miłe słowa

Dobrze się dopatrzyłaś Rozchodniki jak najbardziej z Twoich bliskich stron
Rosną jak na drożdżach Tylko patrzeć jak będą kwitły



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:54, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)

Przemku wyślij to zdjęcie na wystawę, to majstersztyk dizajnu!





Ewa_w_ogrodzie napisał(a)


Te żółte (pomarańczowe) kwiatki na pierwszym planie jak się nazywają?


Ewo to Nachyłek Sunburst Ciekawa bylina dorastająca do 70 cm Nachyłki również występują w niskich odmianach Mam też takie ale jeszcze nie kwitną
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Benia 21:56, 21 cze 2015


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Dziękuję za miłe słowa, imię wybrał dziadek tak więc nie tylko działkę od /żeby nie mówić po... bo to dziwnie by zabrzmiało/ niego dostałam
A co do rozchodników, to niech rosną i cieszą oko a jak będzie trzeba to Ci jeszcze doślę
____________________
Gardener27 21:57, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Warmia napisał(a)
Cholerka to jest nie fair, że Ty masz tak ładnie W warzywniaku podoba mi się wszystko, a najbardziej niebieskie krzesła


Sorki taki mamy klimat .... heheheh

Dzisiaj dopiero wystawiłem te krzesła i powiem nieskromnie że też mi się podobają
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 22:01, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Benia napisał(a)
Dziękuję za miłe słowa, imię wybrał dziadek tak więc nie tylko działkę od /żeby nie mówić po... bo to dziwnie by zabrzmiało/ niego dostałam
A co do rozchodników, to niech rosną i cieszą oko a jak będzie trzeba to Ci jeszcze doślę


Bardzo miła historia z imieniem
Tymi rozchodnikami jakie mi przysłałaś obsadziłem nie jedną rabatę więc już dziękuję Tak szybko rosną że jestem w szoku że z małych sadzonek po podziale tak ładnie się rozrosły W następnym roku sam będę mógł je rozdawać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Warmia 22:01, 21 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gardener27 napisał(a)


Sorki taki mamy klimat .... heheheh

Dzisiaj dopiero wystawiłem te krzesła i powiem nieskromnie że też mi się podobają


Ale jakby przestały Ci się podobać to ja przygarnę A z tym klimatem to Ty tak nie kokietuj, bo jak ktoś nie ma ręki do roślin i takiego zmysłu to mu nic nie pomoże.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Marzenaka 22:11, 21 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Gardener27 wpadam z rewizytą. Ten ogród warzywny to prawdziwy??? Szczęka mi opadła do samej ziemi! Bosko to wygląda! Jak z obrazka
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies