Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 23:34, 22 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)
Jagódka. Świąteczne i przedświąteczne posty nadrobiłam. Umbry pięknie kwitną. A lawenda chyba jeszcze równiej niż berberysy posadzona Co do kocimiętki to mam dla Ciebie dobrą i złą informację

Dobra: jest wiele rodzajów kocimiętki i NIE KAŻDA wydziela zapach wabiący koty. Tak więc jest nadzieja, że nie musisz z niej rezygnować.

Zła: nie znam nazwy tej obojętnej dla sierściuchów;-(


Marta, zła wiadomość to przede wszystkim: wygląda na to, że moją odmianę lubią

Na razie próbuję z sierścią, później będę szukać psikaczy, a później traw w zastępstwie -miętki, bo już koci- nie przechodzi mi przez gardło . Może i trawy nawet lepsze byłyby za tym żywopłotkiem . A w między czasie pewnie natknę się na właściwą odmianę .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
bdan 07:19, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Podczytuję regularnie watek. Piękny ogród powstaje. Myślałam, że lawenda kupiona gdzieś w szkółce u nas ale doczytałam, że to sprzedaż wysyłkowa. Czy mogłabym prosić o namiary
Juzia 07:52, 23 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Jagodaa napisał(a)


O i pierwszy działacz antykoci w gotowości .

Wiedziałam, że to będzie temat dla Ciebie .


hahaha
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
aga_szsz 08:09, 23 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Magda70 napisał(a)


Ja też bym dziś w ogrodzie podziałała - piękna pogoda u nas jest - ale niestety pracy papierkowej ful to po pierwsze a po drugie przymusowe latanie po sklepach miałam z młodą...szukałyśmy butów na jutrzejsze egzaminy a potem bal w czerwcu....och to moje dziecie...wrrrr



hahaha, skąd ja znam to latanie po sklepach z córcią... Wczoraj też szukała butów, oczywiście skończyło się na niczym, ale jak wymyśliła sobie nie wiadomo co, na obcasie.... Z drudiej strony się nie dziwię, bo mając zaledwie 151 cm, jak ona, bez szans na więcej, tez bym miała kompleksy Szkoda mi jej... bo problobm nie tylko z butami, ale i ciuchmi..
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
aga_szsz 08:13, 23 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jagodaa napisał(a)


Mogłaś sobie jakieś butki dla siebie upolować przy okazji . Ja jakoś przez ten pęd ogrodowy zapomniałam, że ciuchy istnieją . Po tym poznaję, że mi odbiło . Jak już kosmetyki przestanę kupować, to czas do lekarza....


To zupełnie jak ja
Kasę przeliczam tylko na sadzonki, a reszta się nie liczy Dobrze, że jeszcze siostra coś czasami podrzuci, bo chodziłabym zupełnie jak dziadówa
No wczoraj zrobiłam mały wyjątek i kupiłam sobie fajną sportową sukienkę... do ogrodu
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
aga_szsz 08:18, 23 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
ewa004 napisał(a)
Kurna te sierściuchy do szału doprowadzają !!!
Mój kot sra na potęgę na bukszpanowej i nic na niego nie działa !
Rano sprzątam i zasypuje dołki




Mo tez wali, a pies poprawia i obsikuje wszystko, co się da.
A i tak je kocham
Psa może mniej...
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
aga_szsz 08:21, 23 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jagodaa napisał(a)
U mnie w trawniku nie ma jeszcze dużo chwastów, trochę, większych dziś wyrwałam.

Nie wiem, czy nie będę musiała zrezygnować z kocimiętki... niestety. Kot sobie ją upodobał i zniszczył już dwie kępki. Zakopałam w korze trochę sierści mojego psa, ale wątpię, aby to pomogło....



a taka ładna była....





To i wudu w ogrodzie odprawiamy

A taka ładna była, amerykancka....
szkoda...
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Jagodaa 08:57, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Na dzień dobry coś śmiesznego: mam dziś w pracy ważne spotkanie i zapomniałam klucza do szafki z galowymi butami Wczoraj je sobie tam zamknęłam, bo był audyt, a ostatnio czepiali się zapasowych butów składowanych pod biurkami, ja mam nawiasem mówiąc cztery pary, w porywach pięć .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
kaisog1 09:08, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nie lubię kotów..... chociaż sama takowego zwierza posiadam. To sikające obrzydliwce. U nas na działce, taki zdziczały kot upodobał sobie rozplenice..... wszystkie 9 jakie posiadam, zrobił sobie z nich kuwetę.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Zielona 09:19, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jagodaa napisał(a)
Na dzień dobry coś śmiesznego: mam dziś w pracy ważne spotkanie i zapomniałam klucza do szafki z galowymi butami Wczoraj je sobie tam zamknęłam, bo był audyt, a ostatnio czepiali się zapasowych butów składowanych pod biurkami, ja mam nawiasem mówiąc cztery pary, w porywach pięć .


Czyli w jakich ostatecznie wystąpisz?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies