Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Juzia 09:39, 23 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Boso idz...ciepło jest hehehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Jagodaa 10:21, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)



hahaha, skąd ja znam to latanie po sklepach z córcią... Wczoraj też szukała butów, oczywiście skończyło się na niczym, ale jak wymyśliła sobie nie wiadomo co, na obcasie.... Z drudiej strony się nie dziwię, bo mając zaledwie 151 cm, jak ona, bez szans na więcej, tez bym miała kompleksy Szkoda mi jej... bo problobm nie tylko z butami, ale i ciuchmi..


Aga i tak źle i tak niedobrze - ja mam 173 i wiecznie problem z za krótkimi rękawami w żakietach i płaszczach, bo do tego rozmiar 36, więc automatycznie wszystko krótsze .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:22, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)


To zupełnie jak ja
Kasę przeliczam tylko na sadzonki, a reszta się nie liczy Dobrze, że jeszcze siostra coś czasami podrzuci, bo chodziłabym zupełnie jak dziadówa
No wczoraj zrobiłam mały wyjątek i kupiłam sobie fajną sportową sukienkę... do ogrodu


Ja po pracy szybko, jak najszybciej do domu, bo prace ogrodnicze czekają i szkoda mi czasu na sklepy. Choć muszę się wybrać po jakieś baleriny .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:26, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)




Mo tez wali, a pies poprawia i obsikuje wszystko, co się da.
A i tak je kocham
Psa może mniej...


Zawsze byłam zwolenniczką kotów. Do czasu kiedy przygarnęłam moją Małpkę z ulicy. Niestety została w poprzednim domu, już lepiej ze mną, bo potrafię to wydusić z siebie, ale strasznie to przeżyłam. Teraz też płakać mi sie chce, jak pomyśle o niej. Do psa bardziej się przywiązuje, pies wyraża uczucia, u kota tego tak nie widać.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:27, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
bdan napisał(a)
Podczytuję regularnie watek. Piękny ogród powstaje. Myślałam, że lawenda kupiona gdzieś w szkółce u nas ale doczytałam, że to sprzedaż wysyłkowa. Czy mogłabym prosić o namiary


Zapraszam oficjalnie a namiary prześlę na priv.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:29, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
kaisog1 napisał(a)
Nie lubię kotów..... chociaż sama takowego zwierza posiadam. To sikające obrzydliwce. U nas na działce, taki zdziczały kot upodobał sobie rozplenice..... wszystkie 9 jakie posiadam, zrobił sobie z nich kuwetę.....


Gosia nie strasz, bo ja też rozplenice mam... Na szczęscie one są posadzone w rejonie, gdzie pies ma swobodny dostęp, to może koty wypłoszy Druga sprawa, rabatę zniszczy .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:33, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)


Czyli w jakich ostatecznie wystąpisz?


W trochę za dużych koleżanki, bardzo nie lubię takich pożyczek, ale lepsze to, niż rozciapane balerliny z ubrudzoną piętą do samochodu w kolorze z kosmosu.

Mam nadzieję, że nie zgubię butków w czasie spotkania . W czubkach mam ręcznik papierowy na wszelki wypadek .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:35, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia_G napisał(a)
Boso idz...ciepło jest hehehe


A to już wolałabym w sandałkach, bo takowych mam dwie pary za siedzeniem w aucie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 10:59, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jagodaa napisał(a)


Aga i tak źle i tak niedobrze - ja mam 173 i wiecznie problem z za krótkimi rękawami w żakietach i płaszczach, bo do tego rozmiar 36, więc automatycznie wszystko krótsze .

Rozumiem Cię choć jestem niższa o 4 cm nie jest łatwo...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 11:57, 23 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
leon60 napisał(a)

Rozumiem Cię choć jestem niższa o 4 cm nie jest łatwo...


czasem faktycznie nie jest
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies