Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 20:03, 24 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Dziś w sumie nic nie zrobiłam. Rozsypałam jedynie nawóz na trawnik (bo zaczęło kropić, a później lunęło ) i przymierzyłam Bronze Form.



Za carexami posadziłąm szałwię, bo strasznie podoba mi się połączenie brązu trawy z fioletem.



Na pierwszym planie zawilce, a przed nimi hosty Fire&Ice (3lata temu byłam w nich zakochana... teraz... nie wiem czy tu zostaną )



Moja Bronzita jest bardziej ruda, Bronze form bardziej słomkowa i jestem zaskoczona, ze ona ma strasznie długie źdźbła!


____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
aleksandra_g 20:26, 24 kwi 2015


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
O ! Coś się dzieje nowego
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
katiaxx 22:06, 24 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Trawki piękne, zapowiada się ciekawa rabata

tego węża jak położysz i obsypiesz to tak będzie leżał w jednym miejscu po wsze czasu czy będziesz go przenosić ? Ja tez tracę mnóstwo czasu na podlewanie ... muszę pomyśleć też o jakimś prostym rozwiązaniu,

planujesz jakieś oświetlenie ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 22:07, 24 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a co tam tak poobsypywałaś korą ? - muszę i ja tak zrobić bo mi karły obsychają, werbenę planujesz ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Pawlus 22:08, 24 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Podobają mi się te brązowe trawki, ale widzę już minę wszystkich domowników jak kupuję suchą trawę Może kiedyś, gdzieś.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Zielona 23:16, 24 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jagoda, czekałam na fotki trawek, żeby móc poprosić o namiary na sprzedawcę. Grzecznie się kłaniam

PS Moje jeżówki od Małej Mi też wszystkie ruszyły i mam nadzieję, że będziemy miały w tym roku jeżówkowe pola
Gabrysia_ 23:22, 24 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
A ja czekam na deszcz,u mnie nadal susza,wczoraj latała i podlewałam chyba z dwie godziny,trawnik to taka pijawka
Fajne zakupy,ja jeszcze się nie przemogłam do kupowania roślin w sieci,jakoś sie bojam
____________________
Jagodaa 10:05, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Na szybko, bo biegnę moje trawy sadzić, jeszcze do kompletu ML





Podobają mi się, tylko raz udało mi się kupić ładniejsze sadzonki ML (te, które mam w donicy).
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:15, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aleksandra_g napisał(a)
O ! Coś się dzieje nowego


Coś nowego-starego. Rabata była już rozgrzebana jesienią .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:16, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
katiaxx napisał(a)
Trawki piękne, zapowiada się ciekawa rabata

tego węża jak położysz i obsypiesz to tak będzie leżał w jednym miejscu po wsze czasu czy będziesz go przenosić ? Ja tez tracę mnóstwo czasu na podlewanie ... muszę pomyśleć też o jakimś prostym rozwiązaniu,

planujesz jakieś oświetlenie ?


Będzie już tam leżeć, jeśli się sprawdzi, jeśli nie wywalę, ale nie będę go traktować, jako przenośnego nawadniania .

Oświetlenie planuję, mam nadzieję, jeszcze w tym roku coś zrobić. Umbry pod murkiem, brzozy i jakieś punkty w donicy.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies