Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

grazyna_olsz... 20:36, 13 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Bogusiu doskonale cie rozumiem bo też postanowiłam miec ich wiecej w ogrodzie a najbardziej zauroczyły mnie rozplenice sa takie zwiewne
monteverde 00:42, 14 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
grazyna_olszewska napisał(a)


Też sie bałam że mi sie rozlezie i od razu ją za stodołę a tam ma duzo miejsca mam tylko nadzieję że nie rozsieje sie po całym polu a aksamitki też b lubię za to ze tak obficie i długo kwitną chyba jak żadne inne kwiaty

ja nawet czytałam że wasza mimoza a nasza nawłoć jest zagrożeniem dla środowiska przez swoja ekspansywnośća ty ją właśnie masz to nawłoć kanadyjska http://pl.wikipedia.org/wiki/Naw%C5%82o%C4%87_kanadyjska u nas mimoza to akacja srebrzysta
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
grazyna_olsz... 19:25, 15 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
monteverde napisał(a)

ja nawet czytałam że wasza mimoza a nasza nawłoć jest zagrożeniem dla środowiska przez swoja ekspansywnośća ty ją właśnie masz to nawłoć kanadyjska http://pl.wikipedia.org/wiki/Naw%C5%82o%C4%87_kanadyjska u nas mimoza to akacja srebrzysta


To mam zagwozdkę usunąć ją czy tylko nie dać sie rozleść
Trochę mnie martwi że może sie rozmnożyć na większą skalę przez nasiona
grazyna_olsz... 19:32, 15 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Tak mi się zmieniały hortki





grazyna_olsz... 19:43, 15 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
I anabelka (chyba)





Gocha 01:45, 16 paź 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Grażynko piękne te Twoje hortensje. I ogród cały rewelacja. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
zawitka 09:26, 16 paź 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Tak Grażynko z azofoską trza ostrożnie bo daje kopa .Piękna ta nawłoć ale dziadostwo straszne pilnuować trzeba żeby nasion nie było.Cudowne ziemowitki w wianuszku .rabatka pod ścianą mi się podoba .Pozdrowienia ślę i zalecenie wf-ki ---najepsze kije na doła a jeszcze z sąsiadką to luks
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
grazyna_olsz... 14:54, 16 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
zawitka napisał(a)
Tak Grażynko z azofoską trza ostrożnie bo daje kopa .Piękna ta nawłoć ale dziadostwo straszne pilnuować trzeba żeby nasion nie było.Cudowne ziemowitki w wianuszku .rabatka pod ścianą mi się podoba .Pozdrowienia ślę i zalecenie wf-ki ---najepsze kije na doła a jeszcze z sąsiadką to luks


Halinko mam własnię koleżankę która też chętnie chodzi i tak sobie maszerujemy codziennie w wekend odpuszczamy. Mamy stałą trasę i zajmyje nam to godzinkę ale przychodzę wypompowana
Nie mam teraz ogrodu to jakoś trzeba sie ruszać

Pozdrawiam
grazyna_olsz... 14:58, 16 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Gocha napisał(a)
Grażynko piękne te Twoje hortensje. I ogród cały rewelacja. Pozdrawiam gorąco


Gosiu dzieki za ciepłe słowa i odwiedzinki ale jesteś dla mnie zbyt łaskawaa
Wiem że jeszcze daleko mi do ładnego ogrodu ale przynajmniej mam jeszcze nad czym pracować bo te wasze wymuskane ogrody to już tylko podziwiac zostało
grazyna_olsz... 22:57, 17 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Bardzo lubię rozchodniki
nie straszny im nawet przymrozek



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies