Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

bartek_luberda 21:42, 20 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
To ja muszę tą stówkę wbić bo któż inny niż ja
____________________
Ogródeczek
bartek_luberda 21:47, 20 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Gratki i kolejnych setek
____________________
Ogródeczek
Nallar 10:17, 21 wrz 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Sto sroniczek i gratulacje, ja też gratuluję i życzę duuużo kolejnych stron pokazujących Twój piękny ogród.
Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia w walce z robalami.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 11:21, 22 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Madziulka gratulacje pierwszej seteczki . Bez kwiatucha się nie obejdzie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 11:28, 22 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Albo coś zdecydowanie lepszego od kwiatucha
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
GosiaJoanna 14:23, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
MagdalenaK8 napisał(a)
Tak też myślę że to sprawa chrabąszcza majowego, zniszczył mi coś koło 120 m2, czym ma go potraktować ? Zdzierać już tą darń, zostawiać, siać trawę nową...
Miłego tygodnia życzę i pozdrawiam.


hej współczuje z całego serca, jak sadziłam z mezem las to od lesniczego dostałam taki płyn na te pedraki
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 14:27, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Gardener27 napisał(a)


Patrząc na to zdjęcie przypomniał mi się dowcip

Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka. Nie podobało mu się to, wiec postanowił coś z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał całe swe ciało, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz. Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała coś wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę. - Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej. - Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona. - Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć.


hahahaha
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
MagdalenaK8 10:03, 23 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
bartek_luberda napisał(a)
Myślałam że po piesku mam takie plamy na trawniku a to się chyba co innego okaże bo dzisiaj po koszeniu bardzo brzydko wygląda ale za to sobie piękne trawy kupiłam Jutro wsadzę i obfocę

Oby się nie okazało że to samo co u mnie ...
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 10:06, 23 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Viola napisał(a)
Madziu, pędraki paskudne Sama się martwię czy tego nie mam, trawa jakaś taka w placki, o matko, tfu, tfu. Walcz dzielnie! No i zaraz setka Ci stuknie. Więc PIERWSZA gratulacje zostawiam , Żeby przez przynajmniej następne sto stron żaden robal nie martwił Twojej główki

Bardzo dziękuję za gratulacje, jakoś dociągnęłam wczoraj przyszedł środek jak tylko pogoda się polepszy ubiorę się jak ufoludek i do dzieła .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 10:07, 23 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
kosolka napisał(a)
Madziu, gratuluję setuni!! Powodzenia ogrodkowego!

Bardzo dziękuję za królowe, są piękne .
Buziaki
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies